Oukitel U9: 8-jadrový procesor, 3 GB RAM a cena atakujúca 180 €

Teraz čítate
Oukitel U9: 8-jadrový procesor, 3 GB RAM a cena atakujúca 180 €

Pre mnohých nadšencov vo svete mobilných technológií je spoločnosť Oukitel neznámym pojmom. Túto nepriaznivú situáciu sa snaží zmeniť novinka s kódovým označením Oukitel U9. Poďme sa teda bližšie pozrieť, čo vlastne ponúka tento neznámy kúsok.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Novinka príde s 5,5-palcovým FullHD displejom, ktorému bude dominovať známy 2,5D efekt. Po výkonovej stránke sa U9 tiež nemusí hanbiť, nakoľko ponúkne procesor MediaTek MT6753, ktorému budú sekundovať 3 GB operačnej pamäte RAM. Výhodou je aj podpora pre medzinárodné LTE siete. Potenciál 64-bitového procesora plne využije Android vo verzii 5.1. Fotografickí nadšenci sa majú taktiež na čo tešiť, keďže Oukitel U9 ponúkne 16 MPx snímač.

outikel-u9
Oukitel U9 by mal byť dostupný v strede júla za odporúčanú cenu okolo 180 €. Nižšie v galérii si môžete pozrieť aj obrázky, aký dizajnový skvost je vlastne novinka od Oukitel. Podobu s iPhone 6 nový smartfón od Oukitel naozaj nezaprie.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.