Oukitel potvrdil ďalšie špecifikácie pripravovaného modelu Oukitel U10

Teraz čítate
Oukitel potvrdil ďalšie špecifikácie pripravovaného modelu Oukitel U10

Nový prírastok do rodiny smartfónov spoločnosti Oukitel, Oukitel U10, bude zaujímavou novinkou. Už prednedávnom sme sa dozvedeli nové informácie ohľadom výbavy, no po dnešku máme oveľa lepšiu predstavu o tom, čo Oukitel U10 ponúkne. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Konštrukčná stránka novinky bude veľmi podobná modelom U9 a U8. Oukitel U10 bude na zadnej strane skrývať snímač odtlačkov prstov. Prednej strane dominuje displej s uhlopriečkou 5,5-palcov a FullHD rozlíšením. Výbornou vlastnosťou bude 2,5D technológia. Celková hrúbka novinky je príjemných 7,9 mm.

Oukitel U10
Za svoju hardvérovú výbavu sa Oukitel U10 určite nemusí hanbiť. Dostatočný výkon zaručí MediaTek MT6735 a 3 GB RAM. Z doterajších únikov vieme, že Oukitel U10 bude disponovať batériou o kapacite 2850 mAh, Dual SIM podporou a Androidom 5.1. Oficiálny začiatok predaja bude pravdepodobne spustený koncom roka.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.