Až 10 GB extra dát mesačne zadarmo počas celej doby viazanosti je aktuálna podoba dátového darčeka, ktorú sa Orange rozhodol pre svojich zákazníkov ešte viac zatraktívniť. Nie na 6 mesiacov, ale na celú dobu viazanosti získajú 10 GB extra dát mesačne úplne zadarmo tí zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre paušál Go 30 € a vyšší. Skrátka neobídu ani zákazníci s paušálom Go 20 €. Tým Orange od najbližšieho fakturačného obdobia automaticky navyšuje objem predplatených dát o 500 MB počas celej doby viazanosti.

Z pôvodných 6 mesiacov sa doba trvania benefitu predlžuje až na 24 mesiacov pre všetkých zákazníkov, ktorí si ku svojmu hlasovému paušálu Go 30 € a vyššiemu vyberú niektoré zo zariadení. Po novom tak zákazníci s paušálom Go 30 € dostanú namiesto 4 GB až 14 GB dát na mesiac, zákazníci paušálu Go 40 € namiesto aktuálnych 10 GB dát až 20 GB dát a k paušálu Go 65 € získajú zákazníci k pôvodným 20 GB dát ďalších 10 GB dát navyše, a to po celú dobu trvania záväzku.

Pre nižšie paušály zostáva táto ponuka nezmenená. Pre týchto zákazníkov platí naďalej benefit 10 GB extra dát na dobu 6 mesiacov. Extra dáta na celú dobu viazanosti získajú spätne aj tí zákazníci, ktorí si zobrali paušál od začiatku trvania vianočnej ponuky, to znamená od 25.10. 2019.

Ďalšou novinkou je automatické a bezplatné navýšenie dát pre všetkých zákazníkov s paušálom Go 20 €. Tým sa objem dát automaticky navýši z pôvodných 500 MB na 1 GB počas celej doby viazanosti. Novinka sa týka nových aj existujúcich zákazníkov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom