Oppo R9 ponúkne 16 MPx prednú kameru s novou technológiou

banner-mi5Spoločnosť Oppo chystá predstaviť dva nové modely svojej R série, Oppo R9 a jeho „väčšieho brata“ R9 Plus. Sme len dva dni pred oficiálnym predstavením, ktoré je naplánované na 17. marca. Posledné odhalené špecifikácie pripravovanej vlajkovej lode hovoria až o 16 MPx prednom snímači.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Technológie na zhotovovanie snímkov v smartfónoch stále napredujú. Viackrát sme vás informovali o vzostupe duálnych fotoaparátov v čínskych zariadeniach. Vyzerá to tak, že výrobcovia sa v tomto roku upriamujú hlavne na kvalitu fotografií. Oppo by malo so svojou vlajkovou loďou priniesť revolúciu do populárnych selfie fotiek.

oppo-r9-camera-teaser

Zabezpečiť by to nemal len veľký 16 MPx snímač, ale aj nová technológia „Self-Perfection Technology“, ktorú vyvinulo samotné Oppo. Podľa spoločnosti nejde len o softvérové riešenie, ale vylepšenia sa dočkala aj hardvérová časť. Vďaka tomu by novinka mohla priniesť lepšie fotografie aj v horších svetelných podmienkach.

oppo-r9-snimac-odltackov

Z potvrdených špecifikácií môžeme spomenúť procesor Helio P10 z dielne MediaTeku, ktorý ponúkne pracovnú frekvenciu 2 GHz. Oppo R9 príde na trh s 5,5-palcovým FullHD Super AMOLED displejom. Výkon dotvára 4 GB RAM a energiu by mala zabezpečiť batéria s kapacitou 2850 mAh. Snímač odtlačkov prstov bude ukrytý v domovskom tlačidle. Z hľadiska konštrukcie pôjde o prémiový dizajn, môžeme sa tešiť na celokovovú konštrukciu a naozaj minimalistické rámiky okolo displeja.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]