Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Slovenský operátor Digi TV od 1. apríla zvýšil ceny svojich ponúkaných balíčkov. Zvyšovanie sa týka televízie aj internetu, nejde však o žiadne markantné sumy. Používatelia si mesačne pri veľkej väčšine programov nepriplatia viac ako euro mesačne.

Operátor zdražovanie oznámil ešte na konci februára, teraz vstúpilo do platnosti. Vyššie ceny Digi TV odôvodňuje narastajúcimi nákladmi aj infláciou. „Aby sa zachovala kvalita poskytovaných služieb, je nevyhnutné pristúpiť k miernej úprave cien. Toto opatrenie sa dotkne viacerých balíkov vrátane tých televíznych, internetových a kombinovaných,“ vysvetlil operátor.

Nové ceny sa dotknú všetkých ponúkaných balíkov. Pri internete si používatelia mesačne po novom priplatia 1 alebo 2 eurá naviac, v závislosti od balíka.

Digi

Operátor oznamuje zrušenie balíčka Maxi, ktorý už niekoľko rokov nepredáva novým zákazníkom. Existujúcich klientov automaticky premigruje na balíček Premium za 14,9 eura, pričom ponúkne aj desiatku staníc navyše.

Ako sa zmenia ceny v skratke
  • Balíček Internet S: Zdražie o jedno euro na 10,9 eura.
  • Balíček Internet M: Zdražie z 12,9 na 14,9 eura.
  • Kombinácia Televízie a Internetu: Cena sa zvýši o 0,3 až 2 eurá v závislosti od zvoleného balíčka.

Detailné cenníky pre väčšinu služieb nájdeš nižšie.

Digi

Celkovo platí, že klienti nemusia vykonávať žiadne dodatočné kroky na zachovanie svojich obľúbených programov, pretože zmeny budú vykonané automaticky. Zdraženie služieb môže byť pre niektorých nepríjemnou správou, no Digi Slovakia zdôrazňuje svoju snahu zachovať kvalitu poskytovaných služieb pri súčasnom zohľadňovaní ekonomických faktorov.

Digi

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú