OnePlus X získáva aktualizáciu na OxygenOS 2.2.0

banner-oneplus-x
OnePlus dnes veľmi milo potešilo majiteľov mid-end smartfónu OnePlus X. Jedno z najkrajších a najlákavejších smartfónov minulého roka získalo dnes OTA aktualizáciu na najnovšiu verziu nadstavby OxygenOS. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Najnovšia verzia nesie označenie 2.2.0 a prináša naozaj veľmi zaujímavé novinky. Určite najväčší prínos pocítia nadšenci fotografovania, nakoľko v novej verzii nájdu manuálny režim s kompletnou škálou nastavení. Taktiež pribudla možnosť ukladať zaznamenané fotografie a videá na SD kartu. OnePlus samozrejme vylepšoval aj v inej oblasti a zmenami prešlo nastavenie DualSIM, ktoré teraz pracuje stopercentne a po novom je zariadenie odolné voči najnovším bezpečnostným hrozbám. Všetky podrobnosti ohľadom aktualizácie nájdete na oficiálnom fóre.

OnePlus X môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


OnePlusX_220_Forum
Majiteľov smartfónu určite poteší toto milé prekvapenie hneď z kraja týždňa. V kútiku duše však pevne dúfame, že najbližšia aktualizácia najnovších smartfónov spoločnosti prinesie toľko očakávaný Android 6.0 Marshmallow.

Zrhnutie špecifikácií OnePlus X:

  • Displej: 5 palcový, FullHD, AMOLED
  • Procesor: Qualcomm Snapdragon 801 (MSM8974AC)
  • RAM: 3 GB
  • Fotoaparát: 13 MPx ISOCELL snímač
  • Batéria: 2525 mAh
  • Cena: 269 € (Slovenská cena)

Zdroj: OnePlus

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]