OnePlus One, OnePlus 2 aj OnePlus X dostanú najnovší Android 6.0 Marshmallow

banner-oneplus-x
Spoločnosť OnePlus dnes oznámila fantastickú správu pre všetkých majiteľov ich smartfónov. Na najnovší Android 6.0 Marshmallow bude možné prejsť nielen s OnePlus 2 a najnovší OnePlus X, ale do zoznamu sa dostal aj prvý model.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Najnovší Android 6.0 Marshmallow by mal byť podľa OnePlus dostupné pre všetky ich zariadenia v 1. kvartáli budúceho roku, teda v prvých troch mesiacoch. Pre OnePlus X dokonca dodali, že Android 6.0 by mohol prísť ešte o niečo skôr. Treba dodať aj informáciu ohľadom OnePlus One, ktorý obdrží Android 6.0 založený na CyanogenMode. Počas čakania na nový update si môžete prečítať našu recenziu na Oneplus 2, pričom v redakcii už testujeme aj najnovší OnePlus X.

OnePlus X môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>oneplus-x-testujeme-nahlad

OnePlus X

Spolu s touto správou spoločnosť vydala kernel najnovšieho OnePlus X, čo znamená, že vývojári vlastných ROM sa môžu pustiť do vyvíjania ROM-iek aj pre tento smartfón. Uvidíme, či OnePlus stihne termíny aktualizácií, no zostávajú im ešte viac ako 4 mesiace, tak dúfajme, že sa im to podarí.

Zdroj: Phonearena.com

O autorovi
Juraj Vasek
Študujem na Minerva Schools at KGI v San Franciscu. Okrem písania článkou sa venujem tvobe najčastejšie webových stránok a práce s dátami. Aktuálne používam Xiaomi Mi6. V prípade otázok sa ma môžeš kontaktovať na [email protected]