OnePlus s príchodom OnePlus 2 spôsobil medzi nadšencami techniky naozajstný „hype“. O tom svedčí aj počet ľudí čakajúcich na pozvánku na kúpu tohto smartfónu. Toto číslo je už väčšie ako 1 milión.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Veľký záujem o OnePlus 2 bol potvrdený aj dnes, keďže OnePlus spustil predaj novinky v domovskej Číne. Do predaja pustili prvých 30 000 kusov nového OnePlus 2, ktoré sa vypredali len za 64 sekúnd! V Číne je OnePlus 2 dokonca ešte lacnejší, ako ho spoločnosť ponúka pre Európu či Ameriku. Cena za 16 GB verziu OnePlus 2 je v Číne len približne 295 €. Do ponuky sa OnePlus 2 dostal aj u nás, na Slovensku, pričom prvý slovenský e-shop ho ponúka za cenu 407 € za 16 GB verziu s 3 GB RAM.

OnePlus Two môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

oneplus21

Pre porovnanie, e-shop iBuygou.com ponúka OnePlus 2 za 353 €, čo je od oficiálnej ceny len o pár eur viac. Za túto skvelú cenu dostanete smartfón s 5,5“ FullHD displejom, Snapdragon 810 procesorom, 3 GB RAM, 16 GB vnútornou pamäťou, Androidom 5.1, 13 MPx zadným fotoaparátom či novým USB Type-C konektorom. OnePlus 2 sa tak stal oficiálne najlacnejším smartfónom so Snapdragon 810 procesorom.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú