OnePlus uverejnil svoju vlastnú aplikáciu Galérie, zatiaľ len pre OnePlus 2

Teraz čítate
OnePlus uverejnil svoju vlastnú aplikáciu Galérie, zatiaľ len pre OnePlus 2

banner-oneplus2
Niet pochýb o tom, že spoločnosť OnePlus sa snaží čoraz viac zaujať fanúšikov a pripravuje rôzne vylepšenia vlastných služieb. Najnovší počin je zacielený do oblasti mobilných aplikácií.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vývojári z OnePlus vydali novú aplikáciu Galérie, ktorá má nahradiť aktuálneho správcu fotografií. Samotná aplikácia je veľmi vydarená a svojim jednoduchým a zároveň funkčným dizajnom môže zaujať široké spektrum fanúšikov. Tu však narážame na menší kameň úrazu. Aplikácia je momentálne dostupná len pre OnePlus 2 s OxygenOS 2.2.1.

OnePlus 2

O podpore pre ostatné zariadenia OnePlus zatiaľ nič nevieme. Ak ste však majiteľom OnePlus 2 a nevyhovuje vám vstavaná galéria, neváhajte a sťahujte túto naozaj vydarenú aplikáciu, ktorá je navyše úplne zadarmo.

OnePlus GalleryOnePlus Ltd. Video Players & Editors 0Download

Zdroj: Androidcentral.com

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.