Mladá spoločnosť OnePlus predstavila minulý rok svoj model OnePlus One, ktorý sa stal celosvetovým hitom vďaka perfektnej výbave za zlomok ceny. Spoločnosti sa na trhu darí a už o niekoľko mesiacov predstaví nástupcu. 

[/blockquote]

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Medzi hlavné novinky, ktorými bude OnePlus Two disponovať, sú predovšetkým laserové zaostrovanie, ktoré poznáme z LG G3 a výkonný procesor od Qualcommu, Snapdragon 810, ktorý prichádza so 64 bitovou architektúrou. Očakávať tiež môžeme najnovší Android 5.0, ktorý OnePlus zverejní pre 1+1 v týchto dňoch. Dizajn je stále záhadou, ale môžeme predpokladať, že bude vychádzať z modelu OnePlus One, ktorý prebral dizajnové črty po Oppo Find 7.

oneplus-one

OnePlus One


Nieje prekvapením, že OnePlus zvolilo vyššiu cenovú politiku po minuloročnom úspechu, nakoľko cena 299 € neprinášala tak vysoký zisk, aký si spoločnosť predstavovala. Asi najväčším sklamaním bol systém pozvánok a hlavne dostupnosť do ostatných štátov Európy, čo znamenalo, že tento zaujímavý kúsok sme si mohli objednať oficiálne na Slovensko až začiatkom marca 2015.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

V predchádzajúcich týždňoch sme zaznamenali informácie o tom, že nový OnePlus Two bude vyrobený z prémiových materiálov a bude mať menší displej. Na tieto informácie odpovedal priamo výkonný riaditeľ spoločnosti Carl Pei, ktorý tieto informácie nepotvrdil, ale nechal nám odkaz, že spoločnosť OnePlus chce tento rok prekvapiť svojich zákazníkov. Tak uvidíme, s čím nás táto spoločnosť prekvapí. V prípade noviniek vás budeme samozrejme informovať.

Zdroj: Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú