Túto akciu nesmieš prehliadnuť! Najnovší OnePlus 7 môžeš mať teraz v parádnej zľave. OnePlus 14. mája predstavil novinky vo svojom portfóliu v podobe smartfónov OnePlus 7 a OnePlus 7 Pro. 

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!
FacebookInstagramYouTube

Zatiaľ čo Pro verzia je mierená na fanúšikov, ktorí sa neboja experimentovať, klasická verzia je pre tých, ktorí uznávajú to, čo funguje najlepšie.

Kúpiť OnePlus 7 s 8 GB RAM a 256 GB úložiskom za skvelých 373 €
s kupónom BGTYOP78

Od Pro verzie sa klasická 7-čka odlišuje len minimálne a výkonu ma na rozdávanie. Ty ho teraz môžeš mať vo verzii s 8 GB RAM a 256 GB úložiskom vďaka kupónu BGTYOP78 za skvelých 373 €. Nezabudni pri objednávke zvoliť dopravu EU Priority Line, vďaka ktorej sa vyhneš poplatkom.

Žiadna nepodarená Lite verzia

Ako bolo spomenuté, OnePlus 7 je určený pre tých, ktorí veria v klasiku overenú modelom 6T. Ponúka tak narozdiel od Pro verzie rovný displej chránený odolným sklom Gorilla Glass 6. Samotný 6,41-palcový Optic AMOLED displej pritom ponúkne parádne rozlíšenie 1080 x 2340 pixelov a rozsah farieb udaný štandardom DCI-P3.

Ak sa bavíme o overenej klasike, OnePlus 7 narozdiel od Pro verzie nemá výsuvný mechanizmus predného fotoaparátu, ale šikovne ho ukrýva do minimalistického výrezu vo forme kvapky v displeji. Ide o 16 MPx snímač s clonou f/2.0, ktorý nájdeš aj v Pro verzii. Na zadnej strane sa nachádza duálny LED blesk, nad ktorým je umiestnený duálny fotoaparát so 48 MPx hlavným snímačom a clonou f/1.7, ktorý dopĺňa 5 MPx snímač s clonou f/2.4.

Po stránke výkonu prichádza OnePlus 7 bez akýchkoľvek kompromisov. Pod kapotou tepe výkonný procesor Snapdragon 855 a perfektný zážitok z hier si užiješ za pomoci grafického procesora Adreno 640. Multitasking podporí 8 až 12 GB RAM pamäte pri slušnej porcii 256 GB úložiska. Nechýbajú duálne reproduktory s podporou  Dolby Atmos, snímač odtlačkov prstov v displeji a veľká 3700 mAh batéria s rýchlym 20 W nabíjaním.