Fanúšikovia OnePlus pripravte si kalendáre. Spoločnosť totiž oficiálne potvrdila dátum predstavenia dlho očakávaného smartfónu OnePlus 5. To sa udeje už 20. júna o 18:00 stredoeurópskeho času.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Pred nejakým časom vyplávali na povrch informácie, ktoré odhadovali predstavenie OnePlus na 15. júna. To sa však v konečnom dôsledku ukázalo ako nepravdivý údaj. Výrobca teda konečne zverejnil oficiálny dátum. To sa udeje prostredníctvom živého vysielania 20. júna o 18:00 stredoeurópskeho času. Po oficiálnom predstavení sa pri tejto príležitosti udejú v 10 veľkomestách špeciálne udalosti počnúc New Yorkom 20. júna až po Turku 21. júna.


zdroj fotografie: OnePlus

Okrem dátumu predstavenia sa k nám však dostal aj prvý render tejto novinky. Jeho pravosť síce nie je oficiálne potvrdená, no vzhľadom na blízky dátum predstavenia je dosť možné, že je skutočne ten pravý. Ukazuje hornú polovicu zariadenia z prednej aj zadnej strany. Dizajn sa až nápadne podobá na iPhone 7 Plus, pričom dominantou fotografie je zahnutý 2.5D displej či duálny fotoaparát na zadnej strane.

Nenechaj si ujsť
Niekoľko dní som testoval iPhone medzi Androidmi, ktorý nestojí veľa. Je perfektný!

zdroj fotografie: OnePlus

Ten má prísť s dvojicou 12 MPx snímačov, ktorým by mal k dokonalosti dopomôcť portál DxOmark. Smartfón by mal byť dostupný v čiernom prevedení už pri predstavení narozdiel od 3T-čka, ktorý bol v tomto prevedení až neskoršou exkluzivitou. Taktiež môžeme vidieť takzvaný Aler slider (prepínač režimov notifikácií) na ľavej strane hneď nad tlačidlom ovládania hlasitosti. V každom prípade skutočnú podobu smartfónu uvidíme až pri spomínanom oficiálnom predstavení, na ktoré sa už teraz nesmierne tešíme.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
50%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Hrabčák
Som študent doktorandského štúdia na Technickej univerzite v Košiciach v odbore Multimediálne telekomunikácie. Moderné technológie sú pre mňa nie len niečo, čo študujem, ale aj koníček. Okrem technológií rád počúvam a tvorím elektornickú hudbu.
  • Patrícius Cudny

    Nádhera , aj keď dúfam že ramiky trošku zmenšili keď už ta technológia ide dopredu. Ale zatiaľ vyzerá úžasne.

  • peterpan

    ta megapdobnost s iphone 7 a s aktualne aj s oppom R11 az bije do oci :D snad aspon ramiky zmensia na minimum.. a hornu a spodnu bradu takisto.. bo z toho obrazku to nevesti v tomto ohlade nic dobre.. tie brady vyzeraju velke skoro ako na xperiach.. :(

  • Spout

    tak to je ciste plagiatorstvo :D tym padom by ale mali zmenit aj motto „never settle“…