Každým dňom sa vynárajú nové informácie o pripravovanom smartfóne OnePlus 5. Aj keď ho už niekoľko e-shopov má vo svojej ponuke v rámci dohadov, až sme sa konečne dočkali pravdepodobného oficiálneho dátumu, kedy bude novinka predstavená. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Začiatkom týždňa sa na internete objavili správy, ktoré mali odhaľovať dátum predstavenia vlajkovej lode OnePlus. Spomínal sa dátum 15. jún a teraz sa objavil údajný oficiálny plagát, ktorý to potvrdzuje. Okrem dátumu je spomenuté aj miesto a čas predstavenia. Uvedenia na trh sa dočká na mieste Shenzen Bay Sports Center o 15:00 miestneho času (9:00 nášho).

oneplus5
zdroj fotografie: Weibo

Tak ako aj minulý rok pri predstavení OnePlus 3, aj teraz tú máme rôzne návrhy dizajnu krabice, v ktorom bude telefón doručovaný. Návrhy boli zverejnené na oficiálnej stránke Weibo a sú veľmi zaujímavé. Predovšetkým nás zaujala verzia v červenej farbe. Uvidíme, či sa výrobca nakoniec prikloní k nejakej z týchto verzií, nakoľko pri predchádzajúcom modeli bol použitý odlišný dizajn, ako ten, za ktorý sa hlasovalo.


zdroj fotografie: OnePlus/Weibo

zdroj fotografie: OnePlus/Weibo

Generálny riaditeľ a spoluzakladateľ spoločnosti OnePlus, Pete Lau, navyše povedal, že nový OnePlus 5 bude najtenšia vlajková loď doteraz. Bohužiaľ ale nešpecifikoval, či tým myslel všetky vlajkové lode, alebo len smartfóny OnePlus. S určitosťou ale bude tenší ako 3T. Takisto hovorí aj o tom, že sa nemuseli robiť žiadne kompromisy súvisiace s cieľom dosiahnuť čo najtenšie zariadenie. Znamenať to môže prítomnosť 3,5 mm audio jacku a tiež batérie so slušnou kapacitou. Všetko podstatné sa dozvieme už čoskoro a určite ťa o tom budeme hneď informovať.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Martin Lajčák
Volám sa Maťo a momentálne som študentom vysokej školy. Medzi moje záľuby patria nové technológie, športovanie a nepohrdnem ani dobrou knihou