Každým dňom sa vynárajú nové informácie o pripravovanom smartfóne OnePlus 5. Aj keď ho už niekoľko e-shopov má vo svojej ponuke v rámci dohadov, až sme sa konečne dočkali pravdepodobného oficiálneho dátumu, kedy bude novinka predstavená. 

Začiatkom týždňa sa na internete objavili správy, ktoré mali odhaľovať dátum predstavenia vlajkovej lode OnePlus. Spomínal sa dátum 15. jún a teraz sa objavil údajný oficiálny plagát, ktorý to potvrdzuje. Okrem dátumu je spomenuté aj miesto a čas predstavenia. Uvedenia na trh sa dočká na mieste Shenzen Bay Sports Center o 15:00 miestneho času (9:00 nášho).

oneplus5
zdroj fotografie: Weibo

Tak ako aj minulý rok pri predstavení OnePlus 3, aj teraz tú máme rôzne návrhy dizajnu krabice, v ktorom bude telefón doručovaný. Návrhy boli zverejnené na oficiálnej stránke Weibo a sú veľmi zaujímavé. Predovšetkým nás zaujala verzia v červenej farbe. Uvidíme, či sa výrobca nakoniec prikloní k nejakej z týchto verzií, nakoľko pri predchádzajúcom modeli bol použitý odlišný dizajn, ako ten, za ktorý sa hlasovalo.


zdroj fotografie: OnePlus/Weibo

zdroj fotografie: OnePlus/Weibo

Generálny riaditeľ a spoluzakladateľ spoločnosti OnePlus, Pete Lau, navyše povedal, že nový OnePlus 5 bude najtenšia vlajková loď doteraz. Bohužiaľ ale nešpecifikoval, či tým myslel všetky vlajkové lode, alebo len smartfóny OnePlus. S určitosťou ale bude tenší ako 3T. Takisto hovorí aj o tom, že sa nemuseli robiť žiadne kompromisy súvisiace s cieľom dosiahnuť čo najtenšie zariadenie. Znamenať to môže prítomnosť 3,5 mm audio jacku a tiež batérie so slušnou kapacitou. Všetko podstatné sa dozvieme už čoskoro a určite ťa o tom budeme hneď informovať.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom