OnePlus 3 vo verzii so 6 GB RAM sa objavilo v TENAA. Spoločnosť navyše ponúka možnosť otestovať novinku skôr, než sa dostane do predaja

banner-oneplus2
Špecifikácie očakávaného OnePlus 3 sú vďaka certifikáciám a viacerým únikom viacmenej známe. Predchádzajúce informácie z agentúry TENAA však hovorili len o verzii so 4 GB RAM. Tentoraz sme sa konečne dočkali aj modelu so 6 GB RAM. Spoločnosť OnePlus navyše ponúka 30 šťastlivcom možnosť otestovať nového „zabijaka“ ešte pred jeho oficiálnym uvedením na trh.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Dlho sa v súvislosti s modelom OnePlus 3 hovorilo o tom, že príde v dvoch verziách. Tieto správy už potvrdzuje aj agentúra TENAA, kde sa konečne objavila verzia so 6 GB RAM. V oblasti dizajnu sa v porovnaní s verziou so 4 GB RAM prakticky nič nezmenilo. Ani v prípade špecifikácií sa neudialo žiadne prekvapenie. Očakávať teda môžeme Snapdragon 820, 64 GB vnútorné úložisko, 5,5-palcový FullHD AMOLED displej a dvojicu fotoaparátov so 16 MPx rozlíšením vzadu, respektíve 5 MPx rozlíšením vpredu. Energiu poskytne 3000 mAh batéria a operačným systémom sa stane Android 6.0.1 Marshmallow. Spoločnosť z neznámych dôvodov upustila od laserového zaostrovania, ktoré sa objavilo vo OnePlus 2. Cena sa očakáva na úrovni 276 € za model so 4 GB RAM a zariadenie tak bude predstavovať konkurenciu pre Xiaomi Mi5 či ZUK Z2.

OnePlus 2 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


oneplus-3-tenaa
OnePlus prišlo navyše s veľmi zaujímavou ponukou pre svojich fanúšikov. Napriek tomu, že zariadenie čaká oficiálne predstavenie niekedy v priebehu budúceho mesiaca, 30 šťastlivcov dostane príležitosť vyskúšať si zariadenie o niečo skôr. Nebude to však úplne zadarmo. Spoločnosť od všetkých vybraných očakáva, že nový model dôkladne otestujú a ponúknu výrobcovi rozsiahlu spätnú väzbu. Po ukončení testovania zrejme nebude možné si zariadenie ponechať a OnePlus si vyhradil možnosť kedykoľvek požadovať vrátenie. Jednotlivým „testerom“ bude smartfón odoslaný v rozmedzí 13. až 20. júna, čiže môžme bezpečne povedať, že oficiálneho predstavenia sa dočkáme niekedy po tomto dátume. Šanca naplno vyskúšať OnePlus 3 ešte pred oficiálnym spustením predaja môže byť lákavá, no majte na pamäti, že test zariadenia musí byť naozaj obsiahly. Ak si myslíte, že spĺňate požiadavky spoločnosti, o šancu získať očakávanú novinku môžete zabojovať na oficiálnej stránke. Ukončenie tejto zaujímavej „súťaže“ je už o 5 dní.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]
  • peterpan

    tak ako teda nakoniec bude alebo nebude 128gb verzia oneplus 3? ak nie, serem nanho.. potom to je to iste co Leeco le 2 max.. a navyse sokojujuco jen malicky obycajny blesk..na vlajkovu lod smutne a na zamyslenie.. taky zuk z2 pro aj Mi5 pro ho prestia jednak cenou jednak vykonom aj vybavou..