banner-oneplus-x
Neubehlo ani polroka od uvedenia vlajkovej lode OnePlus 2 a na internete sa začali objavovať prvé informácie o novom nástupcovi. Novinka by mala ešte viac umocniť postavenie spoločnosti na trhu, ktoré každým mesiacom rapídne narastá. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Po enormnom nátlaku verejnosti sme sa dokonca dočkali aj zrušenia pozvánkového systému, ktorý tak škodil spoločnosti. Rendre údajného OnePlus 3, ktoré unikli na verejnosti, naznačujú možný dizajn, ktorý prešiel niekoľkými zmenami. Pri prvom pohľade si ihneď všimneme naozaj minimálne rámiky a reproduktor umiestnený na spodku prednej strany. Zadná strana ukrýva klasicky logo spoločnosti a nový dizajn fotoaparátu, ktorý by mal ponúknuť menšie rozmery. Zariadenie by malo byť k dispozícii v 2 farebných prevedeniach. Po hardvérovej stránke by sa spoločnosť stále mala držať hesla “zabijak vlajkových lodí“ a OnePlus 3 bude riadna mašinka.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


oneplus 3 (1)

Srdcom zariadenia by mal byť procesor Qualcomm Snapdragon 820, ktorý na svoju premiéru stále čaká. Niektoré zdroje dokonca potvrdili prítomnosť FullHD displeja. Na ďalšie informácie si však budeme musieť počkať, no už teraz vieme, že OnePlus 3 bude opäť veľmi žiadaným technologickým kúskom.

oneplus 3 (2)

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú