Konečne sme sa dočkali! Pozvánkový systém pre OnePlus 2 končí

Teraz čítate
Konečne sme sa dočkali! Pozvánkový systém pre OnePlus 2 končí

banner-oneplus-x
Fanúšikovia spoločnosti OnePlus zbystrite pozornosť. Vaše želania boli konečne splnené a spoločnosť dnešným dňom ukončila platnosť pozvánkového systému pre OnePlus 2. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

“Zabijaka vlajkových lodí“ si tak môžete zakúpiť klasicky cez oficiálny e-shop bez nutnosti pozvánky. Výrobca zareagoval na enormný nátlak verejnosti, ktorý konečne priniesol zaslúžený úspech. Ďalšou veľmi zaujímavou ponukou je dostupnosť OnePlus X bez pozvánky od 5. decembra až do 7. decembra. Nezabudnite pred kúpou nahliadnuť do našej recenzie, v ktorej sme sa snažili zhrnúť všetky podstatné fakty.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


oneplus-x-recenzia (18)
V zľavovej ponuke taktiež nájdeme široký sortiment príslušenstva a doplnkov z domácej dielne OnePlus. Cena OnePlus 2 sa na oficiálnej stránke pohybuje na úrovni 399 € za 64 GB verziu, pričom na Slovensku ho môžete kúpiť od 468 € za 16 GB verziu.

Zdroj: Androidcentral.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.