OnePlus 3 bude pre prvých záujemcov dostupný ešte pre oficiálnym predstavením

banner-oneplus2
Po tom, čo sme sa dozvedeli oficiálny dátum predstavenia novej vlajkovej lode OnePlus 3, prichádzajú ďalšie zaujímavé informácie. Napríklad aj to, že smartfón sa bude dať kúpiť aj bez pozvánky.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pre čínskych fanúšikov si spoločnosť pripravila ďalšiu špecialitu. Napriek tomu, že OnePlus 3 bude oficiálne predstavený až 14. júna, prvé kusy zariadenia sa budú dať zohnať už 6. júna. Množstvo je však veľmi obmedzené, konkrétne na 1000 kusov, a zakúpiť si ho budú môcť iba záujemcovia v Číne. Aj keď pre nás je táto informácia úplne zbytočná, dostávame tým aspoň informáciu o cene. Pri tejto akcii sa bude smartfón predávať za 2999 juanov, teda okolo 405 €. OnePlus však dodal, že sa nejedná o oficiálnu cenu, za ktorú si bude možné smartfón kúpiť po predstavení, a že sa jedná len o cenu pre túto špeciálnu príležitosť. OnePlus bude navyše k zariadeniu posielať aj zopár darčekov.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


oneplus-3-limited-sale
Čo robí túto akciu ešte zaujímavejšiu je, že cena, ktorú za nový OnePlus 3 v tomto výpredaji zaplatíte, bude dorovnaná s oficiálnou cenou, ktorú sa dozvieme už 15. júna. Znamená to teda, že ak bude oficiálna cena vyššia, za smartfón si budeme musieť doplatiť. Ak bude však oficiálna cena nižšia, OnePlus vám rozdiel vráti. Nakoniec už len dodáme, že posielanie týchto tisíc kusov začne presne v deň predstavenia. Toto však nie je jediný spôsob, akým je možné smartfón získať ešte pred predstavením. Dostať sa k nemu môžete totiž aj takýmto spôsobom. A to aj napriek tomu, že nežijete v Číne.

Zdroj: Gizmochina.com 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.