banner-oneplus2
Pred niekoľkými minútami nás šokovalo video, ktoré zachytáva OnePlus 3 v naozaj veľmi reálnom prevedení. Po sociálnych sieťach okamžite začali kolovať rôzne informácie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Rendre, ktoré sme vám priniesli len včera sa nejavia veľmi reálne, no toto video všetko mení. Pri prvom pohľade nás okamžite zarazil krásny dizajn, ktorý kombinuje prvky predchádzajúcich generácií. Jedná sa však len o koncept, ktorý vytvoril grafický dizajnér Jermaine Smit a ide tak o jeho predstavu, ako by mohol nový OnePlus 3 vyzerať. Nám však nič nebráni v tom, aby sme sa bližšie pozreli na teoretický vzhľad nového “zabijaka vlajkových lodí“.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


oneplus-3-novy-koncept

Autor videa použil luxusné materiály s kombináciou Sandstone na zadnom kryte. Predná strana je ladená do minimalistického dizajnu a dominuje jej reproduktor na vrchu. Nezabudol ani na nový prepínač režimov Alert Slider. Čierna zadná strana prešla obmenou a disponuje kompletne vynoveným dizajnom fotoaparátu. Pri pohľade na novinku zaplesá srdce nejedného technologického nadšenca. My len pevne dúfame, že výrobca si zoberie príklad z tohto úžasného konceptu a nový OnePlus 3 bude aspoň minimálne podobný tomuto naozaj vydarenému rendru.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP