OnePlus 2 teraz stojí len 345 €, skorším kupcom vráti rozdiel

banner-oneplus2
OnePlus si dáva na zlepšovaní svojich služieb pre zákazníkov naozaj záležať. Len nedávno spoločnosť zaviedla úplné zrušenie poštových nákladov pri objednávkach nad 100 $. Zlepšovanie služieb pokračovalo a zariadenie OnePlus X sa pred pár dňami stalo dostupné bez pozvánky, rýchlejšie ako ktorékoľvek OnePlus zariadenie predtým.  Skvelé novinky však pokračovali aj dnes na oficiálnom fóre spoločnosti!

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Firma novinkami pre svojich fanúšikov naozaj nešetrila. Tá najlepšia prišla hneď na úvod. Vďaka dosiaľ najnižším výrobným nákladom vlajkovej lodi OnePlus 2 sa znižuje aj samotná predajná cena smartfónu! Nová cena OnePlus 2 je stanovená na 345 € a zdá sa, že nastala ideálna príležitosť na kúpu tohto modelu. Znížením ceny najnovšieho modelu však novinky nekončia. S blížiacim sa sviatkom zamilovaných spoločnosť pripravila niekoľko ďalších, skvelých akcií. Pri kúpe akéhokoľvek modelu získate zdarma StyleSwap či OnePlus X puzdro. Obzvlášť úctyhodná je aj posledná ponuka od OnePlus. Ak patríte medzi zákazníkov, ktorý si OnePlus 2 zakúpili v posledných 15 dňoch, tak vám spoločnosť vráti až 40 $ z ceny zariadenia!

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


OnePlus 2
Spoločnosť OnePlus novými správami určite potešila nejedného záujemcu o ich produkty. S postupným zlepšovaním svojich služieb sa určite stáva čoraz zaujímavejšou pre mnohých ďalších fanúšikov moderných technológií.

OnePlus 2

Zdroj: Oneplus.net

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]