Ak si spomenínate, spoločnosť OnePlus minulý rok pred predstavením OnePlus One odhaľovala špecifikácie svojho nového smartfónu postupne. To isté spoločnosť robí aj tento rok a už vieme, aký procesor bude používať nový OnePlus 2.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

CEO a zakladateľ spoločnosti OnePlus, Pete Lau, na oficiálnom OnePlus fóre zverejnil, že nadchádzajúca vlajková loď OnePlus 2 príde s výkonným Qaulcomm Snapdragon 810 procesorom. Nepôjde však o prvú verziu tohto procesora, no o upravenú verziu 2.1, ktorú používa napríklad Xiaomi Mi Note Pro. A ako sa OnePlus vysporiadal so známym prehrievaním tohto procesora? To vysvetľuje Pete Lau v jeho príspevku.

oneplus_two

Koncept OnePlus 2

Podľa Peta, OnePlus „veľmi úzko spolupracuje“ s inžiniermi Qualcommu a do OnePlus 2, ako znie názov novej vlajkovej lode, integrovali vylepšenú verziu čipsetu (v2.1), pričom vyladili aj ostatný hardvér a softvér. Pete tiež povedal, že OnePlus 2 bude „chladnejší ako inokedy“.

OnePlus One kúpite na Slovensku za cenu 350 €

Čo sa týka samotného Qaulcomm Snapdragon 810 procesora, ten prichádza s ôsmimi jadrami, 64-bitovou architektúrou a grafickým čipom Adreno 430 GPU. Nový procesor tiež podporuje prehrávanie 4K Ultra HD videa a podľa slov Peta z OnePlus, fotoaparát v OnePlus 2 bude vďaka tomuto procesoru veľmi rýchly a na smartfóne si vychutnáte aj 3D hry. Výrobca myslel aj na výdrž batérie, ktorá má byť v OnePlus 2 „výnimočná“.

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Predstavenie nového OnePlus 2 je naplánované na tretí kvartál tohto roka, čo je už onedlho. O ďalších špecifikáciách OnePlus 2 vás budeme určite informovať.

Zdroj: OnePlus

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú