OnePlus 2 nakoniec príde so 4 GB RAM

Teraz čítate
OnePlus 2 nakoniec príde so 4 GB RAM

Každý deň sa dozvedáme nové a bližšie informácie o vlajkovej lodi OnePlus 2. Tá posledná, ktorá bola potvrdená, je kapacita operačnej pamäte RAM.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Po výkonnostnej stránke bude OnePlus 2 poriadne monštrum. Spoločnosť tvrdí, že prvý plán bol použiť 3 GB RAM. S postupom času sa ale situácia zmenila a výrobca sa rozhodol použiť 4 GB LPDD4 RAM, čo OnePlus 2 priblíži ešte viac k svetovej špičke. Túto informáciu potvrdil sám Pete Lau a dodal: “Od kapacity RAM závisí používateľský zážitok, multitasking a celkový dojem zo systému. S novou LPDD4 technológiou tieto méty dosiahneme pri nižšej energetickej náročnosti.

4GB_Forum

Z doterajších potvrdení vieme, že OnePlus 2 bude pod kapotou skrývať Snapdragon 810, snímač odtlačkov prstov, USB Type-C, duálny hlavný fotoaparát a najväčším lákadlom bude cena pod 410 €. Určite mnohým z vás to netreba pripomínať, ale predsa to musíme pripomenúť pre menej informovaných, že oficiálne predstavenie sa bude konať 27. júla cez virtuálnu realitu.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.