OnePlus 2 má za sebou prvý test fotoaparátu

Teraz čítate
OnePlus 2 má za sebou prvý test fotoaparátu

Do predstavenia OnePlus 2 nám zostávajú už iba necelé 2 týždne. Pomaly už poznáme takmer všetky dôležité špecifikácie. Najnovšie sme sa dozvedeli podrobnosti ohľadom fotoaparátu a dokonca tu máme aj prvý reálny test.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Jeden z najznámejších tech Youtuberov, Marques Brownlee, ktorý je známy pod prezývkou MKBHD, uverejnil prvý používateľský test, ktorý sa zameriava na fotoaparát. Nedozvedeli sme sa celkový dizajn zariadenia, ale vieme podrobné špecifikácie o fotoaparáte, ktoré zahŕňajú 13 MPx objektív so svetelnosťou f/2.0. OnePlus 2 je schopný natáčať videá až v 4K rozlíšení. Menším sklamaním je absencia optickej stabilizácie obrazu. Nižšie vo videu si môžete prezrieť kompletnú recenziu na fotoaparát a porovnanie s tohtoročnými top modelmi.


OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Z doterajších únikov vieme, že OnePlus 2 bude mať procesor Snapdragon 810, 4 GB RAM, USB Type-C a snímač odtlačkov. Opäť pripomíname, že oficiálne predstavenie sa bude konať 27. júla prostredníctvom virtuálnej reality.

Všetky fotografie v plnom rozlíšení nájdete na tomto odkaze.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.