OnePlus 2 dostáva druhú aktualizáciu na OxygenOS 2.0.2

banner-oneplus2
OnePlus 2 je na trhu už nejaký ten piatok a spoločnosť stále pracuje na vylepšení softvérovej nadstavby OxygenOS. Nová aktualizácia síce nie je veľkých rozmerov, no opravuje jednu zásadnú chybu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nová aktualizácia povyšuje nadstavbu na verziu 2.0.2. OTA aktualizácia má veľkosť 8,4 MB a medzi hlavné prednosti patrí vylepšená rýchlosť, stabilita a markantnej zmeny sa dočkal aj snímač odtlačkov, ktorý teraz pracuje skoro bezchybne. Vylepšená bola aj rýchlosť aplikácie fotoaparátu, pričom snímanie klasických aj HDR záberov je teraz o poznanie rýchlejšie.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

OnePlus 2
Pre majiteľov čínskej verzie je pripravená kompletná ROM na stiahnutie a postup inštalácie je rovnaký ako pri minulej aktualizácii. Spoločnosť prisľúbila aj veľkú aktualizáciu v polovici septembra, ktorá by mala mať veľkosť aj niekoľko stoviek megabajtov, pričom prinesie niekoľko vylepšení a noviniek.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]