OnePlus 2 bude predstavený 27. júla, predstavenie prebehne cez virtuálnu realitu

Teraz čítate
OnePlus 2 bude predstavený 27. júla, predstavenie prebehne cez virtuálnu realitu

Tento týždeň sme vám priniesli nové informácie ohľadom špecifikácií novej vlajkovej lodi spoločnosti OnePlus. Novinka by mala patriť aj tento rok medzi najpredávanejšie smartfóny vďaka výbornému pomeru ceny a výkonu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Spoločnosť potvrdila definitívny dátum predstavenia, ktorým je 27. júl. Veľkým lákadlom predstavenia bude možnosť sledovania vo virtuálnej realite. Záujemcovia si budú môcť zaobstarať VR okuliare na stránkach výrobcu úplne zadarmo. No podporované by mali byť aj Google Cardboard, z ktorých práve vychádzajú tie od OnePlus. Google Cardboard si môžete zakúpiť na tomto odkaze.

oneplus-two

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Nový “zabijak vlajkových lodí“ by mal v sebe skrývať procesor Snapdragon 810 vo vylepšenej verzii a USB Type-C. Ostatné parametre a špecifikácie by mali byť odhalené v priebehu nasledujúcich týždňov. My v redakcii sa už nevieme dočkať predstavenia, nakoľko OnePlus One patrilo medzi naše najobľúbenejšie zariadenia minulého roka. Bude to niečo výnimočné sledovať predstavenie vo virtuálnej realite a ten kto si okuliare ešte nezaobstaral, by mal urobiť čo najrýchlejšie.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.