S rastúcim výkonom počítačov a herných konzol môžu vývojári nové tituly spracovať čoraz kvalitnejšie. Výkon a potenciál konzoly PlayStation 4 naplno využilo štúdio Naughty Dog, ktoré vydalo Uncharted: The Lost Legacy s perfektnou grafikou. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Herná séria Uncharted z dielne štúdia Naughty Dogs si už od svojho začiatku získala mnoho fanúšikov. Najnovších diel The Lost Legacy túto základňu ešte viac rozširuje, a to vďaka svojmu skvelému grafickému spracovaniu.

Najkrajšia hra na PlayStatiton

Konzola PlayStation 4 zrejme ešte nikdy predtým nemala možnosť hostiť takto prepracovaný titul, ktorý mal svoju premiéru len pred pár dňami, konkrétne 17. augusta.

Nenechaj si ujsť
Takto dokonalú grafiku nemalo doposiaľ žiadne GTA a možno ani žiadna hra. Vychutnaj si jedinečný mód pre GTA 5

O obľúbenosť tejto hernej série sa postarala najmä kvalita príbehu, spracovania postáv či animácie. Posledný počin od vydavateľstva Sony Interactive Entertainment ale mnohých zláka kvalitnou grafikou. Ak máš teda doma PlayStation 4, Uncharted: The Lost Legacy by v tvojom zozname hier rozhodne nemal chýbať.

Stojí za to!

Viac detailov o tejto hre a jej prostredí ti už prinesú zábery priamo z hrania, ktoré nájdeš v priloženej galérii vyššie.

zdroj fotografie: Sony

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
100%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]