O spoločnosti DJI počul snáď každý poriadny nadšenec technológií. Tento výrobca známy prevažne z oblasti komerčných dronov má medzi fanúšikmi skutočne rešpektované renomé. Jeho drony sú tak v hľadáčiku mnohých používateľov.

Už niekoľko mesiacov operuje na trhu úspešný model Phantom 4, ktorý sa svojimi vlastnosťami zaraďuje skôr do kategórie profesionálnych kúskov, no cenou je to stále relatívne rozumná kúpa. Po dizajnovej stránke sa od svojich predchodcov výrazne nelíši, avšak ponúka inovácie na tých správnych mietach. Tie sa týkajú najmä lepšej stability vo vzduchu či vylepšenej manévrovateľnosti v zúžených priestoroch. Môžeš si dokonca vybrať z viacerých leteckých režimov v závislosti od situácie, ktorú chceš natáčať.

Phantom 4zdroj fotografie: DJI

Kúpiť DJI Phantom 4 v európskom sklade za 893 €
Kupón YZHRM5063UK

Aby si vo vzduchu vydržal čo najdlhšie, DJI predĺžilo maximálnu dobu letu až na 28 minút, pričom batéria má kapacitu 5350 mAh. Samozrejme, jednou z najhlavnejších vlastností je kamera. Tá sa nachádza vo vstavanom gimbale a 12 MPx snímač dokáže nahrávať v špičkovom 4K rozlíšení pri 30 fps. Vďaka rôznym inteligentným leteckým pomôckam si s tým dronom dokáže perfektne zalietať aj menej skúsený používateľ. Maximálna rýchlosť dosahuje približne 45 km/h.

Phantom 4zdroj fotografie: DJI

Vďaka oficiálnej aplikácii pre smartfóny a tablety, ktorú nájdeš v Obchode Play / App Store, budeš mať prehľad o všetkých atribútoch počas letu, respektíve obrazovka tvojho zariadenia potom poskytne živí náhľad toho, čo práve vidí kamera na drone. V balení dostaneš náhradné vrtule, ovládač, inštruktážne manuálny a kufor, do ktorého dron umiestníš pri prenášaní. No teraz už k tej parádnej akcii, kvôli ktorej si tu. Bežná cena Phantom 4 v EU sklade je okolo 1300 – 1400 €. E-shop TomTop však prišiel s ponukou, ktorá sa len tak ľahko neodmieta.

Phantom 4zdroj fotografie: Pinterest

S kupónom YZHRM5063UK aplikuješ obrovskú zľavu 423 € a vo výsledku ťa teda DJI Phantom 4 vyjde len na 893 € v európskom sklade, z ktorého nemusíš rátať s poplatkami navyše a balík k tebe príde behom pár dní. A úplnou lahôdkou na záver je poštovné zadarmo. Áno, čítaš správne, úplne zadarmo. Aj ty si teda presvedčený, že ideš do tejto nesmierne lákavej ponuky? Napíš nám do komentárov, aké máš skúsenosti s dronmi od DJI.

Tatko aplikuješ kupón:

zdroj fotografie: Instagram / DJI

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom