Oficiálny teaser nových smarthodiniek Zebalze Cosmo

Teraz čítate
Oficiálny teaser nových smarthodiniek Zebalze Cosmo

banner-meizu-metal
Naši pravidelný čitatelia určite poznajú hodinky Zeblaze Rover, ktoré sme mali možnosť zrecenzovať. Táto mala čínska spoločnosť sa snaží preraziť na trhu so smarthodinkami.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ich najnovší počin sa pomaly odhaľuje verejnosti prvým oficiálnym teaserom. Nové hodinky Zeblaze Cosmo by mali nadviazať na úspechy predchodcu, no zároveň priniesť dôležité vylepšenia. Spoločnosť sa vyjadrila, že posledné mesiace prosila fanúšikovm aby spoločne vytvorili jedno veľké majstrovské dielo. Podrobnejších špecifikácií zatiaľ nemáme veľa, no vieme, že hodinky prídu s naozaj exkluzívnym dizajnom.

zeblaze-rover-recenzia

Zeblaze Rover

Niektoré zdroje dokonca naznačujú zahnutý displej pre lepšie pozorovacie uhly. Predstavenie verejnosti je naplánované ku koncu mesiaca a my sa už veľmi tešíme, s čím sa Zeblaze vytasí do nového roka.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.