Elephone S7 príde v troch pamäťových konfiguráciách

banner-elephone-p9000
O Elephone S7 sa hovorí, že sa jedná o lacnú alternatívu Samsungu Galaxy S7. Už samotný názov smartfónu napovedá, že niečo pravdy na tom bude. Samozrejme, nemôžeme ani zďaleka očakávať tak výkonné špecifikácie ako má vlajková loď od juhokórejského velikána. S7-ka z dielne čínskeho výrobcu skôr zapadne do širokej skupinky zariadení v strednej triede. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Už dávnejšie je známe, že smartfón príde s luxusným dizajnom, ktorý tvorí hliníkový rám a kvalitné PVC na zadnej strane. K dispozícii bude aj nový farebný variant – zafírová modrá. Dokonca predná strana ponúkne nádherné zakrivenie displeja po bokoch. Dnes sa k nám dostali fotografie, na ktorých máme potvrdené celkovo 3 verzie s rozličnými pamäťovými konfiguráciami. Základ bude tvoriť kombinácia 2 GB RAM pamäte a 16 GB interného úložiska. V strede sa objaví variant s 3 GB RAM a väčším, 32 GB úložiskom. Na úplnej špici sa udomácni najvýkonnejšia verzia, ktorá integruje 4 GB RAM a 64 GB vnútornú pamäť.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Elephone-S7-1-1024x904

Je vidno, že Elephone sa pri tomto smartfóne naozaj snaží a nechce nič ponechať na náhodu. Uvidíme, ako sa nakoniec smartfón popasuje s reálnymi testami pri používaní. Po neúspechu vlajkovej lodi P9000 sa ďalšie prešľapy od fanúšikov absolútne netolerujú. Cena Elephone S7 je odhadovaná v rozmedzí 80 až 170 € v závislosti od verzie.

TIP: Elephone zverejnil ďalšie fotky pripravovaného Elephone S7. Poukazuje na zakrivený displej

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
13%
Páči sa mi to
63%
Chcem to
13%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
6%
Neznášam to
6%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]