Ikonický supehrdina Daredevil sa vráti na obrazovky v podaní svojho pôvodného predstaviteľa, herca Charlieho Coxa, informuje Cnet. Potvrdil to šéf Marvelu Kevin Feige, ktorý však zároveň naznačil, že na budúcnosť Daredevila si ešte chvíľu budeme musieť počkať.

Na čom si užiješ dokonalý zvuk s OLED televízorom?

Kúp si televízor OLED spolu so soundbarom alebo WiFi reproduktorom a získaj cashback vo výške nákupnej ceny audio produktu späť.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Ak sa Daredevil vráti v niektorom z našich nadchádzajúcich projektov, zahrá si ho herec Charlie Cox. Kde sa tak stane, ako sa tak stane a kedy sa tak stane, sa ešte uvidí,“ reagoval Feige na novinársku otázku ohľadom budúcnosti obľúbeného superhrdinu.

Podľa niektorých fanúšikovských teórií by sa Daredevil mohol vrátiť už v prichádzajúcom filme Spider-Man: Bez domova, kde by sa mohol stať právnym zástupcom Petera Parkera po odhalení jeho identity.

TMDB

Screenrant dodáva, že vylúčené nie je ani predstavenie Daredevila v seriáli Hawkeye, ktorý aktuálne vysiela Disney+ a kde by sa mal objaviť jeden z jeho úhlavných nepriateľov, Kingpin.

Nevidomý supehrdina by rovnako mohol zapadnúť aj do konceptu She-Hulk, ktorý Disney odvysiela počas budúceho roka. Zatiaľ však ide len o dohady a rovnako je možné, že Charlie Cox si na svoj návrat ešte chvíľu počká.

Miláčik publika

Doposiaľ sa Cox objavil v seriáli Daredevil z roku 2015, ktorý vysielal Netflix a dočkal sa tu troch vydarených sérií. Netflix mal s Daredevilom veľké plány. Okrem novej série, ktorá mala predstaviť zloducha Bullseyea, sa hrdina objavil aj v tímovke The Defenders, kde Daredevil bojoval po boku ďalších seriálových hrdinov v podaní Luke Cage, Jessica Jones a Iron Fist.

Netflix sa však s Marvelom nedohodol na predĺžení práv na „svojich“ superhrdinov a pokračovania všetkých projektov boli na streamovacej službe zrušené.

Najviac z nich fanúšikov zasiahlo ukončenie dvoch rozbehnutých noviniek – Punishera a Daredevila, ktoré si vybudovali silnú základňu vďaka sympatickým postavám, atraktívnej zápletke i skvelým akčným sekvenciám.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú