Štúdio Rockstar Games pozná zrejme každý. Tvorca nesmierne úspešnej série Grand Theft Auto má však na svedomí aj ďalšiu hernú pecku. Je ňou hra Red Dead Redemption a už v tomto roku sa dočkáme jej ďalšieho pokračovania.

Druhá časť westernovej verzie GTA sa blíži a herné štúdio nám konečne prináša prvú ochutnávku v podobe gameplayu priamo z hry. Video okrem iného odhaľuje mechaniku hry, pričom nechýbajú boje so zbraňami, pästné súboje či rôzne interakcie s osobami. V hlavnej úlohe sa predstaví Arthur Morgan, člen gangu Van der Linda.

Je sa na čo tešiť

V novej hre nebude chýbať otvorený svet v štýle divokého západu, kde sa život ľudí točí len okolo hazardných hier, prestrelok a pitia alkoholu. Takto v skratke by sa dalo opísať pokračovanie úspešného titulu Red Dead Redemption, ktoré chytilo za srdcia tisícky nadšených hráčov. Chýbať nebude lov zvierat, veľké lúpeže vlakov a bánk a ako to už na divokom západe býva, tak aj veľa násilia. Otvorený svet tiež ponúkne veľa rôznorodých lokalít, vďaka čomu hra rozhodne nebude monotónna.

Mnohých určite poteší fakt, že hra bude obsahovať aj online režim, ktorý bude v tom istom prostredí, v akom sa odohráva aj hlavný príbeh. Je veľmi pravdepodobné, že online hranie Red Dead Redemption 2 bude postavené na rovnakom princípe ako GTA Online. Môžeš sa tak tešiť na premakaný multiplayer, ktorý ťa posadí do stoličky na pekných pár hodín. Oficiálne predstavenie je naplánované na 26. októbra a hra bude dostupná na PS4 a Xbox One.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom