O chystanom Samsung Galaxy A8s sme ťa už informovali. Má ísť o prvý telefón s novým typom displeja a tiež sa hovorí o tom, že v tomto modely bude použitá čítačka odtlačkov prstov v displeji, aj keď len za použitia optického snímača. 

Postupne sa táto skladačka dáva dokopy a na internete sa objavil ďalší dôkaz, že nový Samsung Galaxy A8s príde s dierou v displeji, v ktorej sa bude nachádzať predný selfie fotoaparát. Fotografia ochranného skla pochádza z portálu Slashleaks, takže je veľmi pravdepodobné, že telefón bude skutočne takto vyzerať, nakoľko úniky na tejto stránke sa len málokedy odlišujú od skutočnej podoby.

Testovanie pred nasadením do vlajkovej lode

Samsung Galaxy A8s bude predstavený už v januári a prečo práve toto zariadenie dostane tak výrazné novinky? Je to hlavne z dôvodu, že pri vlajkových lodiach je konkurencia obrovská a v prípade Samsungu sa predávajú rádovo v miliónoch kusov. Každá zmena môže mať výrazný dopad na celkové predaje a preto treba byť pri zavádzaní noviniek dbať na to, aby sa to stretlo s dobrou odozvou u zákazníkov. Samsung preto s novým displejom Infinity-O začne u zariadenia nižšej rady, kde sa zistí odozva kupujúcich a v prípade nespokojnosti to bude menšia rana, než by bola pri vlajkovej lodi. V prípade úspechu sa ešte viac vylepšená verzia objaví v Galaxy S10.

Prečítaj si tiež
Otvor v displeji a tri fotoaparáty. Samsung pripravuje zbrusu nový smartfón nabitý najnovšími inováciami

Technické špecifikácie Galaxy A8s zatiaľ nie sú veľmi známe, no pravdepodobne bude vybavený čipom Snapdragon 710, 6 GB RAM, displej s pomerom strán 19,5:9 a napájať ho bude 3000 mAh batéria. Zadná strana bude obsahovať trojicu fotoaparátov a samozrejme to bude prvý telefón, ktorý príde s novým displejom s názvom Infinity-O.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom