banner-mi5-proČínsky gigant sa rozhodol, že svoju úspešnú vlajkovú loď Mi5 obohatí o vylepšené funkcie a výbavu, ktorá sa objaví vo veľmi očakávanom modeli Mi5S. O ňom sa povráva, že verejnosti bude predstavený v auguste. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Už je viacmenej isté, že Xiaomi Mi5S ponúkne displej citlivý na tlak, zahnutý displej, sklenený zadný kryt a vylepšený hardvér, menovite procesor Snapdragon 820 dostane vyššiu pracovnú frekvenciu a očakáva sa aj väčšia operačná pamäť RAM. Pamätáte si ešte na správy, že Samsung poskytne popredným čínskym výrobcom duálne fotoaparáty? Dnešný render, na ktorom vidíme duálny zadný fotoaparát, môže práve potvrdzovať tieto domnienky o spolupráci s juhokórejským gigantom.

[tip color=“white“]TIP: Xiaomi Mi5S a Mi Note 2 by mali prísť s displejmi, ktoré ponúknu pokročilejšiu technológiu rozpoznávania tlaku [/tip]

Xiaomi Mi5 Pro 4GB/128GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Mi-5s-render

Nepochybujeme, že Xiaomi Mi5S minimálne nadviaže na úspechy Mi5-ky, ktorá zažíva fantastický polrok a vyniesol jej niekoľkomiliónové predaje po celom svete. Stále však nesmieme zabúdať na to, že ani tento render nepochádza oficiálne od Xiaomi a pri predstavení môže vyzerať celý smartfón úplne inak.

[tip color=“white“]TIP:  Xiaomi vstúpi na trh s prémiovými smartfónmi, budú drahšie a vybavenejšie [/tip]

Zdroj: Gizmochina

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom