Objavil sa render Xiaomi Mi5S s duálnym fotoaparátom

banner-mi5-proČínsky gigant sa rozhodol, že svoju úspešnú vlajkovú loď Mi5 obohatí o vylepšené funkcie a výbavu, ktorá sa objaví vo veľmi očakávanom modeli Mi5S. O ňom sa povráva, že verejnosti bude predstavený v auguste. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Už je viacmenej isté, že Xiaomi Mi5S ponúkne displej citlivý na tlak, zahnutý displej, sklenený zadný kryt a vylepšený hardvér, menovite procesor Snapdragon 820 dostane vyššiu pracovnú frekvenciu a očakáva sa aj väčšia operačná pamäť RAM. Pamätáte si ešte na správy, že Samsung poskytne popredným čínskym výrobcom duálne fotoaparáty? Dnešný render, na ktorom vidíme duálny zadný fotoaparát, môže práve potvrdzovať tieto domnienky o spolupráci s juhokórejským gigantom.

Xiaomi Mi5 Pro 4GB/128GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Mi-5s-render

Nepochybujeme, že Xiaomi Mi5S minimálne nadviaže na úspechy Mi5-ky, ktorá zažíva fantastický polrok a vyniesol jej niekoľkomiliónové predaje po celom svete. Stále však nesmieme zabúdať na to, že ani tento render nepochádza oficiálne od Xiaomi a pri predstavení môže vyzerať celý smartfón úplne inak.

Zdroj: Gizmochina

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]