banner-mi5Duálny fotoaparát sa stáva novým trendom na trhu. Zatiaľ čo Huawei už týmto prvkom vybavil všetky dôležité zariadenia v roku 2016, ostatní čínski výrobcovia predstavia smartfóny s novou technológiou až v druhej polovici roka. Dodávateľom duálnych fotoaparátov pre Xiaomi a LeEco nebude nik iný, ako juhokórejský gigant Samsung.

[/blockquote]

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Podľa nových správ by sa dodávky pre tieto spoločnosti mali začať už v júli. To sedí aj vzhľadom na príchod Xiaomi Mi5S, ktorý má ponúknuť dvojicou fotoaparátov. Navyše, potencionálnym klientom Samsungu sa ešte môže stať aj Oppo, ktorému sa darí najmä na domácom trhu. Z tohto pohľadu to teda vyzerá, že čoskoro zažijeme záplavu vlajkových lodí s duálnymi fotoaparátmi. Už sme počuli o Xiaomi Mi5S a Mi Note 2, ktoré majú zhodne ponúknuť funkcionalitu duálneho fotoaparátu. LeEco a Oppo majú byť potom ďalšie čínske spoločnosti, ktoré sa pridajú k Xiaomi.

Xiaomi Mi5 Pro 4GB/128GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>duálny fotoaparát smartfónu Huawei P9

Duálny fotoaparát Huawei P9


[tip color=“white“]TIP: Xiaomi Redmi Note 4 má po vzore Huawei P9 ponúknuť duálny fotoaparát licencovaný spoločnosťou Leica! [/tip]

Napriek tomu, že komponenty fotoaparátov dodá zrejme rovnaký výrobca, bude zaujímavé sledovať ako si jednotlivé spoločnosti poradia s optimalizáciou hardvérovej a softvérovej stránky. Huawei už pri modeli P9 dokázal, že z duálneho fotoaparátu vie dostať maximum. Teraz však prišiel čas pre ďalších výrobcov.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom