Operátor O2 na dnešnej virtuálnej tlačovej konferencii na Slovensku predstavil tri úplne nové paušály. Nekonečné O2 SMART Paušály sú zaujímavé hlavne tým, že poskytujú neobmedzené volania, SMS aj dáta. Okrem toho však bol predstavený aj program O2 Dobré dáta, ktorý je zameraný na súčasnú situáciu spojenú s pandémiou koronavírusu.

O2 upriamuje svoju pozornosť na zákazníkov, ktorí ostávajú v časoch pandémie doma. Na webe dobredata.o2.sk sa teraz môžeš zapojiť do rôznych výziev, ktoré sú zastrešené známymi osobnosťami zo sveta kultúry či športu.

Celkovo sú dostupné 4 kategórie – Študuj a dátuj, Poď sa hýbať, Doma musíš počúvať a Zavolaj starkým. Každá z kategórií obsahuje jednu výzvu a za každé splnenie ti O2 pošle až 10 GB dát naviac. Takto môžeš celkovo získať až 40 GB dát.

Študuj a dátuj

Prvá výzva je veľmi jednoduchá. Stačí, ak sa odfotíš pri tom, ako si doma robíš domáce úlohy. Fotografiu potom nahraj na vyššie uvedenú stránku a po schválení ti príde kód, vďaka ktorému získaš 10 GB dát. Do tejto výzvy sa môžu zapojiť aj rodičia alebo učitelia.

Poď sa hýbať

Pohyb je veľmi potrebný. Toto tvrdenie platí obzvlášť v týchto ťažkých časoch, kedy sú zatvorené rôzne športoviská. Aj preto sa môžeš zapojiť do tejto športovej výzvy, ktorú majú pod palcom tanečník Laci Strike a chodec Matej Tóth. V prvom prípade stačí zopakovať choreografiu tanečníka, natočiť sa pri tom a toto video nahrať na stránku.

Ak sa na tanec necítiš, môžeš skúsiť napodobniť Mateja pri jeho cvikoch. Taktiež platí, že svoje video je potrebné nahrať na stránku a po schválení obdržíš kód, vďaka ktorému získaš 10 GB dát.

kampan zadarmo od startitup
Doma musíš počúvať

Tretia výzva je zameraná na podporu slovenských interpretov a zastrešuje ju hudobník Branči Kováč (VEC). Vyber si niektorý z playlistov na YouTube, Spotify či Tidal a urob si printscreen alebo fotku ako počúvaš hudbu. Zaves fotku na stránku a ďalších 10 GB máš istých.

Zavolaj starkým

Na splnenie štvrtej výzvy ťa bude motivovať komik Fero Joke. Cieľom výzvy je, aby si zavolal svojej babke, dedkovi alebo rodičom. Stačí, ak spravíš screenshot obrazovky počas hovoru, zavesíš ho na stránku a tešiť sa môžeš na ďalších 10 GB dát.

Dáta je možné získať aj opakovane, takže sa môžeš tešiť až na 40 GB dát za mesiac a platí pre všetky druhy paušálov. Výzvy sa môžu plniť do 15. mája 2020, pričom dáta získané v máji budeš môcť čerpať, vzhľadom na ich mesačnú platnosť, až do júna.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom