O2 predstavilo nové benefity a fungovanie obľúbenej ponuky pre svojich zákazníkov pod názvom O2 Spolu. Vďaka nej zo svojho paušálu a domáceho internetu môžeš vyťažiť ešte viac než doteraz, informuje O2 v tlačovej správe. Návod, ako novinku aktivuješ, nájdeš nižšie.

Po novom si môže zákaznícku skupinu, z ktorej každý člen získava benefity, vytvoriť ktokoľvek s O2 Paušálom a jednou z taríf domáceho internetu. Všetci členovia skupiny získavajú v závislosti od svojho Paušálu až dvojnásobný objem dát alebo rýchlosti. Vytvorenie alebo pridanie sa do skupiny funguje prostredníctvom O2 aplikácie.

Zásadné vylepšenie

Kým doteraz v O2 Spolu platilo, že výhoda skupiny sa vzťahovala len na zakladajúceho člena a zľavu na ľubovoľný domáci O2 Internet, po novom O2 rozširuje výhody na všetkých členov skupiny. Po jej vytvorení majú totiž všetci členovia možnosť získať buď dvojnásobný objem dát alebo dvojnásobnú rýchlosť.

O2 nepodmieňuje členstvo v skupinách žiadnymi obmedzeniami. Do O2 Spolu skupiny môže zákazník pozvať kohokoľvek, či už rodinu, kamarátov alebo svojich známych. Stačí aby mal pozývaný člen O2 aplikáciu a jeden z programov O2 Paušál alebo domáci Internet od O2. Všetky benefity v závislosti od O2 Paušálu účastníka získavajú už dvaja členovia skupiny, pričom maximálne môže vytvorenú skupinu tvoriť až 10 zákazníkov.

Pri predstavovaní nových O2 Paušálov na začiatku roka sme avizovali, že nie sú nemenné a plánujeme ich postupne zvýhodňovať aj prostredníctvom dodatočných služieb. Vynovením našej konvergentnej ponuky si tak zákazníci môžu ešte výraznejšie vylepšiť svoj O2 Paušál aj v dátovej oblasti.

Po novom už zakladateľ skupiny nie je limitovaný len na pridávanie čísel zo svojej faktúry, do svojej skupiny môže pozvať kohokoľvek zo svojho okruhu známych,“ uviedol Martin Nemček, product owner pre paušálne programy O2.

Ako založiť skupinu O2 Spolu?

Vytvorenie skupiny v O2 aplikácii je podľa operátora veľmi jednoduché. Zákazník sa v sekcii O2 Spolu dostane do pozývacej časti, kde môže do skupiny pozvať nového člena tromi spôsobmi a to zadaním telefónneho čísla, výberom z kontaktov telefónu alebo výberom z kontaktov z jeho faktúry.

V prvých dvoch možnostiach musia noví členovia pozvánku schváliť v aplikácii, pri treťom spôsobe je člen pridaný automaticky.

Ruská náhradu iPhonu je poriadny prepadák. Skončí v smetnom koši rovnako ako ich prvý notebook?

Zákazník si takýmto spôsobom môže ešte výraznejšie zlepšiť dátovú ponuku svojho O2 Paušálu. Členovia skupiny s Bezstarostným O2 Paušálom získavajú dvojnásobnú rýchlosť dát, v prípade ak nemajú aktívny jeden z balíkov: Maximálna rýchlosť alebo Turbo rýchlosť.

Členovia skupiny so Základným O2 Paušálom získavajú balík 5GB dát navyše a s Pohodovým až 10GB dát na mesiac navyše. Benefit je aktivovaný okamžite. Tieto dáta člen skupiny čerpá prednostne a v prípade ak ich nevyčerpá, tak sa mu prenášajú do nasledujúceho fakturačného obdobia.

Čo sa mení, ak už skupinu O2 Spolu vytvorenú mám?

Pre zákazníkov využívajúcich pôvodnú službu O2 Spolu sa prakticky nič nemení a zľavu na domáci internet môžu využívať aj naďalej. Skupinu, ktorú už majú vytvorenú však nemôžu meniť, teda aj výška zľavy ostáva nemenná. Sami sa tak môžu rozhodnúť prejsť na novú službu O2 Spolu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú