Modrý operátor dnes predstavil svoju novú ponuku, ktorá sa predovšetkým týka Internetu na doma a televízie O2 TV. Vďaka balíku služieb O2 Spolu budú môcť zákazníci získať výrazné zľavy na domáci internet či dokonca ho mať úplne zadarmo.

Služba 02 Spolu po novom poskytuje zľavy k Internetu na doma. Zákazník môže za každý paušál v rodine získať zľavu až 5 €, čo by v prípade lacnejších balíkov Internetu na doma mohlo znamenať, že ho budú mať úplne zadarmo.

Ako získať lákavú zľavu?

Jedinou podmienkou je, aby boli všetky paušály v rodine spojené v jednom fakturačnom profile. Napríklad už s tromi paušálmi môžu mať biely alebo modrý Internet na doma úplne zadarmo, ich cena je 15 € mesačne a práve tri paušály poskytnú dokopy až 15 € zľavu.

O2

Zľava bude platná každý mesiac, počas ktorého budú paušály aktívne. Okrem toho pribudol do ponuky Internetu na doma nový Platinový balík, ktorý ponúka 150 Mbps rýchlosť sťahovania a 10 Mbps upload za 30 € mesačne. Zlatý balík s aktuálnou 128 / 10 Mbps rýchlosťou zlacňuje na 25 €, avšak ponúkne rýchlosť už len 100 / 10 Mbps.

Operátor dáva tiež záruku, že ak zákazníkovi vypadne internet, automaticky získa neobmedzený mobilný internet. O2 však stále ponúka aj vykúpenie z viazanosti konkurencie až do 150 €.

Za pár eur zaujímavý TV balík

Novinkou v ponuke TV je O2 TV Mini. Služba ponúka pre zákazníkov 15 najpopulárnejších televíznych staníc, ktoré tvoria viac ako 90 % sledovanosti. O2 TV Mini bude možné sledovať iba na jednom zariadení, ako naživo, tak aj z archívu O2, pričom jeho cena je veľmi prijateľných 5 € mesačne, no k paušálom O2 Smart ju získajú zákazníci zdarma.

O2

Sledovanie O2 TV Mini je možné na smartfóne, notebooku či TV s operačným systémom Tizen a Android TV. V prípade, že zákazník nemá TV s týmito operačnými systémami, môže televíziu sledovať klasicky cez set top box. Ponuka nových internetových balíkov, TV a aj zliav na Internet na doma vstúpi do platnosti od 2. februára 2021.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom