Nemusíme sa na nič hrať. Filmové DC univerzum je jedna veľká nepremyslená pohroma. Režiséri prichádzajú a hneď aj odchádzajú, mení sa humor a celkové tóny filmu. Modliť sa môžeme asi len za dobrý film, ktorý bude fungovať ako samostatné dielo. Našťastie, presne tak Aquaman vyzerá a my sme priam v úžase. V novom traileri totižto Arthur Cury priam vykúka z komiksových stránok.

Trailer nasleduje tradíciu predĺžených ukážok, s akou prišiel už film Justice League. Podobne ako vtedy, aj tento bol ukázaný na Comic-Cone, no tentoraz v New Yorku. Má už skoro dokončené efekty a musíme povedať, že vyzerá úžasne. Keďže ide o predĺžený trailer, sledujeme vlastne zostrih niektorých scén filmu. Ako inak teda presvedčiť diváka zájsť na film, než ukázať mu aký vlastne bude prostredníctvom pár scén, no nie? Ak teda trailer neklame, DC má na konte možno svoj druhý veľký hit.

Klasický žltý komiksový kostým je teda už len splneným snom každého DC fanúšika. Čo je však najlepšie je to, že ho tvorcovia vedeli urobiť tak dobre, že absolútne nevyzerá ako nejaký zastaralý gýčový kostým z komiksov. Asi podobne ako celý film, tvorcovia nám naďalej dokazujú, že vtipy o trápnom Aquamanovi skončia hneď po premiére!

V hlavných rolách sa predstavia Jason Momoa, Amber Heard, Willem Dafoe, Patrick Wilson, Dolph Lundgren a Nicole Kidman. Ako záporák sa ukáže Aquamanov odveký komiksový nepriateľ Black Manta. Nový trailer nás teda absolútne očaril a už teraz sa nevieme dočkať, ako v decembri zasadneme do kina a na dve hodiny sa ponoríme do nového DC dobrodružstva, ktoré vyzerá epicky ale zároveň aj ako skvelá zábava.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom