Najčerstvejšia spolupráca Xiaomi a spoločnosti Meitu prináša na trh dva úplne nové smartfóny. Novinky Xiaomi Mi CC 9 a Mi CC 9e si už teraz medzi prvými môžeš preobjednať.

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!

FacebookInstagramYouTube

Ak hľadáš nový smartfón, ktorý bude zárukou kvality a samozrejme skvelej ceny, máme pre teba niečo horúce. Xiaomi Mi CC 9Mi CC 9e vznikli v spolupráci so spoločnosťou Meitu a prinášajú skvelý hardvér, dizajn a pomer výkonu k cene. Smartfóny sú už dostupné k predobjednávke s dátumom odosielania stanoveným na 20. júl.

Kúpiť Xiaomi Mi CC 9 v čiernom prevedení s 6 GB RAM a 64 GB ROM
za 298 € s kupónom 3DMOBS63

Kúpiť Xiaomi Mi CC 9e v čiernom prevedení s 6 GB RAM a 64 GB ROM
za 236 € s kupónom 3DMOI0D7

Čerešničkou na torte je samozrejme zľava vďaka kupónu 3DMOBS63, po ktorom klesne cena Xiaomi Mi CC 9 na slušných 298 € a modelu Mi CC 9e vďaka kupónu 3DMOI0D7 na skvelých 236 €. Pri doprave EU Priority Line v hodnote nie viac ako 2 € sa navyše vyhneš všetkým poplatkom.

Nový modelový rad, nový zážitok!

Xiaomi Mi CC 9 a Mi CC 9e prichádzajú so známym dizajnovým jazykom od Xiaomi. Model CC 9 ponúkne 6,39-palcový AMOLED displej s FHD+ rozlíšením a zabudovaným snímačom odtlačkov prstov. Nechýba výkonný procesor Snapdragon 710, 6 GB operačnej pamäte RAM a 64 GB úložného priestoru. Batéria dostala do vienka 4030 mAh a rýchle nabíjanie. Nechýba trojitý fotoaparát s 48, 8 a 2 MPx snímačmi a 32 MPx selfie kamerou.

Menší brat Mi CC 9e zas ponúkne 6,01-palcový AMOLED displej s HD+ rozlíšením, pričom v sebe ukrýva aj snímač odtlačkov prstov. Tento model poháňa nižšia, no stále výkonná verzia procesora Snapdragon 665, s ktorým spolupracuje 6 GB RAM pamäte a 64 GB vnútorné úložisko.

Batéria poňala 4030 mAh a taktiež ju môžeš rýchlo nabíjať. Okrem batérie si Mi CC 9e od brata požičal aj rovnakú sústavu fotoaparátov. Upozorňujeme, že oba modely nemajú podporu frekvencie B20 pre LTE siete.

O autorovi
Dávid Hrabčák
Som študent doktorandského štúdia na Technickej univerzite v Košiciach v odbore Multimediálne telekomunikácie. Moderné technológie sú pre mňa nie len niečo, čo študujem, ale aj koníček. Okrem technológií rád počúvam a tvorím elektornickú hudbu.