Údajný Xiaomi MiBand 2 sú nakoniec nové smartwatch Zeaplus Band

Fotka nástupcu populárneho fitness náramku MiBand, ktorá sa počas víkendu dostala na internet, nakoniec bolo úplne iné zariadenie. Stále sa síce jedná o smarthodinky, ale nie od Xiaomi.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Hodinky majú názov Zeaplus Band a jedná sa o najnovšie zariadenie od tejto spoločnosti. Dizajn hodiniek je veľmi podobný, takmer identický, ako u MiBand od Xiaomi, ale Zeaplus Band ponúkne dotykový displej, tlačidlo a vylepšený gumený náramok.

zeaplus band

Na OLED displeji si môžete nechať zobraziť čas, krokomer, notifikácie či prijímať/odmietať hovory. S vaším zariadením sa spáruje pomocou Bluetooth 4.0 a bude dostupný v 5 farebných prevedeniach: čiernom, modrom, zelenom, oranžovom a fialovom. Príjemným doplnkom je IP67 certifikácia, ktorá zaručuje odolnosť voči vode a prachu. Prekvapiť by mohla aj výdrž, ktorú výrobca uvádza od 20 do 30 dní. Bohužiaľ, cena a aj dátum vydania je zatiaľ vo hviezdach, ale ak sa dozvieme nové informácie, budeme vás informovať.

Zdroj: Gizchina.com, Zeaplus.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]