Smajlíky sú tu s nami už poriadne dlho. Z prvej milej a usmievajúcej tváre dnes vychádza nespočet ďalších emotikonov, ktoré plnia nesmierne dôležitú úlohu pri internetovej komunikácii. V dnešnej dobe ich je dokonca toľko, že by sme s ich pomocou pokojne mohli viezť rozhovor. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Napriek tomu však každým rokom pribúdajú ďalšie. Budúci rok nebude výnimkou, pričom ich má počas kalendárneho roka 2018 pribudnúť až 67. Dostane sa na emotikony, ktoré budú vyjadrovať pocity, no aj na také, ktoré budú stvárňovať zvieratá, hmyz, zeleninu, ovocie, či predmety každodennej potreby. Táto správa sa zhodou okolností začala šíriť internetom v momente, keď v kinách beží celovečerný animák, kde smajlíky stvárnili hlavné postavy. Hoci si nemyslíme, že si tento fenomén zaslúžil vlastný film, napriek tomu nové emotikony vítame s otvorenou náručou. A čo ty?


zdroj fotografie: Google+

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
33%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]