Orange do svojej ponuky už dnes zaraďuje päť nových paušálov mobilných internetov. Zároveň, celá rodina si všetky svoje dáta môže spojiť do jedného balíka a využívať ich tak na rôznych zariadeniach výhodnejšie .

Nové dátové paušály s predplateným objemom dát do 55 GB

Existujúce portfólio mobilných internetov od dnešného dňa nahrádza Orange novým. Do portfólia pribudli balíky Data Basic, Data Optimal, Data Premium, Data Extra a Data Exclusive, ktoré budú pre zákazníkov dostupné s viazanosťou aj bez. Tí zákazníci, ktorí sa s novým dátovým paušálom rozhodnú zaviazať na 12 mesiacov, avšak nepotrebujú nové zariadenie, získajú v paušále vyšší objem dát.

Všetci existujúci a noví zákazníci, ktorí si niektorý z mobilných paušálov zoberú k existujúcemu alebo novozriadenému fixnému internetu prípadne balíku služieb Love, získajú na mobilný internet 20 % zľavu z mesačného poplatku.

 

 

 

 

Dátový paušál

 

 

 

 

Mesačný poplatok

 

Objem dát

s 24 mesačnou viazanosťou a dotovaným zariadením

 

 

 

Objem dát

s 12 mesačnou viazanosťou bez zariadenia

 

 

 

Objem dát

bez viazanosti bez zariadenia

Data Basic 10 € 2 GB 3 GB 2 GB
Data Optimal 15 € 5 GB 7 GB 5 GB
Data Premium 20 € 10 GB 13 GB 10 GB
Data Extra 25 € 20 GB 24 GB 20 GB
Data Exclusive 50 € 50 GB 55 GB 50 GB
Nárok na 20% zľavu k fixnému internetu od Orangeu  

 

áno

 

 

áno

 

 

nie

Za každú SIM kartu v spojení dát zákazníci zaplatia 1 euro mesačne

Zákazníci Orangeu si môžu spojiť všetky predplatené dáta na svojich paušáloch, či už dátových alebo hlasových, do jedného balíka dát a ten spotrebúvať na viacerých zariadeniach v rodine. V takom prípade získajú navyše aj dátový bonus, a to do maximálnej výšky 2 500 MB mesačne v závislosti od počtu spojených dátových paušálov, pričom za každú SIM kartu v spojení dát zákazníci zaplatia len 1 euro mesačne.

Bonus 0,5 GB zákazníci dostanú v prípade, že si spoja dáta na maximálne 4 SIM kartách, bonus v podobe 1 GB navyše získajú spojením 5 až 9 SIM kariet a dátový bonus 2,5 GB navyše čaká na tých zákazníkov, ktorí si spoja dáta na 10 SIM kartách.

Data Basic

Dátový paušál Data Basic s predplateným objemom 2 GB dát je spolu so smart hodinkami Alcatel Family Watch za 49 € ideálny pre rodičov, ktorí ešte nechcú dať svojmu dieťaťu prvý mobil, pritom však s ním chcú byť vždy v kontakte.

So službou Navzájom zadarmo, ktoré si aj k dátovému paušálu môžu jednoducho doaktivovať, môže ich dieťa telefonovať piatim najbližším členom rodiny a rodičia tak môžu byť so svojim dieťaťom vždy v kontakte. Zároveň vďaka GPS vedia, kde sa ich deti práve nachádzajú. Mesačný poplatok je na úrovni 10 eur.

Data Optimal

Ideálne riešenie pre všetkých, ktorí vyhľadávajú zábavu kdekoľvek sa nachádzajú, je dátový paušál Data Optimal s 5 GB predplatených dát. Orange svojom zákazníkom k paušálu pribalí tablet Huawei MediaPad 10 LTE len za 1 euro.

Data Premium

Data Premium je pre tých, ktorí sú väčšinu času pracovne vyťažení a potrebujú byť nonstop online. Okrem 10 GB dát môžu získať aj tablet Lenovo TAB4 8 LTE za 10 eur. Pre tých náročnejších je pripravený aj balík Data Extra s 20 GB dát, resp. Data Exclusive s až 50 GB predplatených dát. K nemu si môžu zákazníci zobrať hodinky Samsung Gear S3 Frontier za 1 euro.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom