Tento rok bol viac než bohatým na parádne herné tituly. Spomenieme len nedávne Red Dead Redemption 2, ktoré je hlavným ašpirantom na hru roka, či nový Spiderman, COD Black Ops 4, Tomb Rider a v neposlednom rade Forza Horizon 4. Rok však ešte nekončí a v priebehu niekoľkých dní a týždňov sa dočkáme ďalších zaujímavých kúskov.

Hitman 2

Dostupné platformy: PS4, Xbox One, PC
Dátum vydania: 13. november

Prvýkrát sa príbeh nájomného vraha, známejšieho ako Hitmana objavil v roku 2000 pod názvom Hitman: Codename 47. Známejšia je však skôr verzia Hitman: Contracts z roku 2004. Odvtedy vyšlo viacero verzií, dokonca aj na mobilnú platformu. No už o pár dní nás čaká štart predaja novinky Hitman 2. Hra bude obsahovať úplne nové a prepracovanejšie scenáre, no s rovnakým záverom – Úspešne eliminovať cieľ.

Fallout 76

Dostupné platformy: PS4, Xbox One, PC
Dátum vydania: 14. november

Pokračovanie úspešnej série Fallout, ktorej dej sa odohráva v apokalyptickom svete, ktorý zapríčinila jadrová katastrofa. Hráčov však čaká výrazná novinka, nakoľko hra bude prebiehať online a všetky postavy v hre budú skutoční ľudia. Vyvíjaná je štúdiom Bethesda, ktoré stojí aj za titulom The Elder Scrolls V: Skyrim, takže očakávania sú veľké a štúdio ich určite naplní.

Pokémon: Let’s go, Pikachu!
Pokémon: Let’s go, Eevee!

Dostupné platformy: Nintendo Switch
Dátum vydania: 16. november

Novej hry sa dočkajú aj majitelia konzoly Nintendo Switch. Dve nové tituly budú vychádzať z pôvodnej hry Pokémon Yellow z roku 1998 a bude obsahovať veľa interaktívnych funkcií známych z mobilnej hry Pokémon Go. Cieľom tak bude chytanie Pokémonov a využiť budeš môcť aj špeciálny Pokéball Controller, s ktorým môžeš reálne napodobniť hádzanie lopty a daného tvora zachytiť.

Prečítaj si tiež
Na GTA 6 sa vopred netešme. Jeden z tvorcov hry ozrejmil, aký problém bráni k napísaniu scenára

Battlefield 5

Dostupné platformy: PS4, Xbox One, PC
Dátum vydania: 20. november

Battlefield je zárukou kvality a perfektného nielen herného, ale aj grafického zážitku. Päťka bude zasadená do obdobia druhej svetovej vojny  a medzi najväčšie novinky budú široké možnosti prispôsobenia charakteru a režim Battle Royal.

Super Smash Bros. Ultimate

Dostupné platformy: Nintendo Switch
Dátum vydania: 7. december

Bojová verzia Mario Kart sa dočká množstvu nových postáv známych z iných titulov vydaných Nintendom. Každá z nich má vlastnú schopnosť a ide tak o skvelú oddychovú hru na tieto dlhé zimné večery.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom