Pondelky vôbec nie sú zlé, hlavne ak je v našom FonTech Shope znova nová nádielka zaujímavých produktov, z ktorých väčšina sa nachádza hneď v susednom Česku. Ceny sa takmer rovnajú tým čínskym, no nespornou výhodou je rýchle doručenie v priebehu pár dní.

Xiaomi Yeelight stropné LED svetlo

Cena: 49 € (EU sklad)
Zľavový kupón: GBLED120701

Moderné stropné LED svietidlo od Xiaomi obsahuje 240 LED diód, ktoré majú svietivosť až 2000 Lm a možnosť regulácie jasu cez aplikáciu v smartfóne. Sviežim dizajnom oživí každú kanceláriu alebo domácnosť. Značkové OSRAM LED zaručujú dlhú životnosť a vysoký výkon.

Kúpiť stropné svetlo Xiaomi Yeelight s ovládaním cez aplikáciu za 49 € (EU sklad)
Použi kupón GBLED120701

Xiaomi Mi 8 lite (4 + 64 GB)

Cena: 203 € (EU sklad)
Zľavový kupón: GBMPPS65

Smartfón so 6,26-palcovým displejom, osemjadrovým Snapdragon 660 procesorom, 4 GB RAM, 64 GB pamäťou, 12 MPx + 5 MPx duálnym zadným fotoaparátom a 3350 mAh batériou. Zaujímavé farebné prevedenie zaujme pohľady okoloidúcich, rovnako ako moderný vzhľad s výrezom v displeji.

Kúpiť Xiaomi Mi 8 lite (4 + 64 GB) v šedej farbe a plným LTE za 203 € (EU sklad)
Použi kupón GBMPPS65

Xiaomi POCO F1 (6 + 64 GB)

Cena: 274 € (EU sklad)
Zľavový kupón: GBMPPSH

Vo svojej cenovej kategórii ponúka unikátny výkon, šikovnú nadstavbu MIUI Poco, stereo reproduktory, infračervené skenovanie tváre, 3,5mm jack, podporu microSD, veľmi dobrú výdrž aj viac než slušné fotoaparáty. Je nádhernou ukážkou toho, že kvalitný telefón nemusí stáť veľa a len málo mu chýba k tomu, aby bol zároveň ukážkou smartfónu, o ktorom sme všetci snívali.

Kúpiť Xiaomi POCO F1 (6 + 64 GB) v globálnej verzii za 274 €
(EU sklad) Použi kupón GBMPPSH

Xiaomi Mi 8 (6 + 128 GB)

Cena: 380 € (EU sklad)
Použi kupón: GBMPPS1

Výročný smartfón najznámejšieho čínskeho výrobcu smartfónov, ktorého si obľúbili milióny ľudí po celom svete. Má konečne AMOLED displej, ktorý vyzerá skvele. Fotoaparáty sa tiež darí zlepšovať a fanúšikovia môžu jasať. Výkonu je taktiež na rozdávanie a daná konfigurácia bude postačovať ešte niekoľko rokov. Vzhľadom na príkladnú starostlivosť výrobcu ide o perfektnú voľbu pre každého.

Kúpiť Xiaomi Mi 8 (6 + 128 GB) s plným LTE za 380 € z EU skladu (Fast-23)
Použi kupón GBMPPS1

Xiaomi Mi Roborock 2

Cena: 407 €

Xiaomi Mi Roborock 2 je úspešným pokračovaním prvej generácie robotického vysávača, ktorá sa stala veľmi populárnou. Ponúka vyšší sací výkon, lepšie zdoláva aj náročnejšie prekážky, zem dokáže poumývať a nechýbajú ani nové funkcie ako zónové čistenie. Na trhu s robotickými vysávačmi sa radí medzi to najlepšie, čo si aktuálne môžeš zakúpiť, a to aj napriek o polovicu nižšej cene ako v prípade konkurenčných vysávačov.

Zobraziť celú galériu (0)
Kristián Hrušovský / FonTech

Kúpiť robotický vysávač Xiaomi Mi Roborock 2 v bielej farbe za 407 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú