EA trailerom predstavilo novú Star Wars hru ešte pred pravidelnou udalosťou EA Play. Ako sa očakávalo, pôjde o hru zasadenú do kokpitov najslávnejších letúnov hviezdneho univerza.

Krátka príbehová ukážka potvrdila, že nepôjde o titul čistokrvne orientovaný na hru viacerých hráčov ako sa predpokladalo. Z ukázaných záberov tak môžeme očakávať tradičný boj dobra proti z zlu v kulisách univerza Star Wars, kde si tentokrát zasadneme, buď do imperialistického Tie Fightera, alebo do jednej z lodí rebelskej flotily.

Star Wars: Squadrons tak podľa uniknutých informácií na webe IGN a ukázaných záberov pôsobí ako znovuzrodenie akčnej hrateľnosti načrtnutej titulmi Rogue Leader a Rogue Squadrom z čias GameCubu, tentokrát však z pohľadu prvej osoby.

Vedľa príbehovej kampane vynikne hra viacerých hráčov, kde sa v bojoch 5 proti 5 postavia proti sebe priaznivci Impéria a letci Rebelov. Star Wars: Squadrons sa odohráva po udalostiach filmu Návrat Jediho.

Ešte pred bližším štvrtkovým predstavením EA Play nám trailer predstavil platformy, kde sa novinka univerza Star Wars ukáže. Hra už 2. októbra príde na Xbox One, PS4 a PC, kde bude hra viacerých hráčov hrateľná s podporou crossplay.

Prečítaj si tiež
Toto video priamo porovnáva prerobenú Mafiu s originálom: Za 18 rokov sa nezmenila len grafika

Autori navyše potvrdili, že titul bude obsahovať početné kozmetické, ale aj hrateľné vylepšenia. Po mikrotransakčnom fiasku s Star Wars: Battlefront tak autori sľubujú, že všetky vylepšenia budú k zaobstaraniu výhradne hrateľnou cestou.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom