Nová fotografia odhaľuje smartfón od LeEco s duálnym fotoaparátom

Teraz čítate
Nová fotografia odhaľuje smartfón od LeEco s duálnym fotoaparátom

banner-le-max-2Informácie, že LeEco chystá smartfón s duálnym fotoaparátom sa šíria už dlhšie. Samotný výrobca vývoj takéhoto zariadenia nepotvrdil, no fotografia zadného krytu s logom spoločnosti odhaľuje veľa zaujímavostí o budúcom zariadení. Je možné, že oficiálneho predstavenia tejto novinky sa dočkáme už zajtra!

[/blockquote]

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pozornosť pútajú najmä dva otvory v hornej časti krytu, ktoré budú zrejme slúžiť pre komponenty duálneho fotoaparátu. LeEco zvolilo zaujímavé umiestnenie týchto prvkov a spoločne s bleskom pripomínajú ľudskú tvár. O niečo nižšie sa nachádza otvor, ktorý by mal slúžiť pre snímač odtlačkov prstov. LeEco využíva takéto umiestnenie veľmi často. Z fotografie sa ďalej dá vyčítať, že zadný kryt bude vyrobený z prémiového kovu.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


LeEco dual camera

Výrazné sú aj biele línie slúžiace pre zaistenie nerušeného príjmu signálu pre antény. Nachádzajú sa na vrchnej a spodnej časti krytu. Ide tak o veľmi podobné riešenie, aké používa Meizu Pro 6 a aké by sa malo objaviť aj v novom iPhone 7. V prípade špecifikácií by malo ísť o absolútnu špičku na dnešnom trhu. Hovorí sa o Snapdragone 821 a dokonca aj o 8 GB RAM pamäti. Dočkáme sa takéhoto monštruózneho výkonu už zajtra?

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem.
  • peterpan

    ludsku tvar? skor to vyzera ako zastrcka :-D lečo zas vymysla somariny a hluposti.. 8gb ram naco? komu? ved tolko ram neviem poriadne vyuzit ani na svjom domacom pc..a to uz je iny stroj s geforce 970..lol radsej keby sa venovali ozajstnym vylepseniam, resp tomu comu maju a uz konecne zlepsili ten fotak, odladili prostredie a konecne pridali pasmo B20 ci 128gb variantu.. toto vyzera len dalsie slapnutie leča do lajna.. aj ked az v takom lajne ako je tento rok meizu nie su,ti tento rok drzia primat..

    • Pepo

      Jediný primát si tu ty. Nás nezaujíma čo nás doma, alebo v hlave. Pokiaľ si myslíš, že je dôležitejší v smartfone priestor (ktorý si samozrejme môžeš rozšíriť) ako výkon (ktorý neovplyvníš), ktorý ti o rok či dva nemusí stačiť, tak si to prosím nechaj pre seba a nás tým neobťažuj. Sťažuj sa doma mame…