Nová fotografia duálneho fotoaparátu Huawei Mate 9. Spomína sa aj prítomnosť procesora Kirin 960

Teraz čítate
Nová fotografia duálneho fotoaparátu Huawei Mate 9. Spomína sa aj prítomnosť procesora Kirin 960

banner-p9Najnovšia snímka pripravovaného modelu Mate 9 od Huawei zobrazuje duálny fotoaparát zariadenia. V porovnaní s predchádzajúcim únikom sa zadná strana dočkala hneď niekoľkých zmien.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nová fotografia Huawei Mate 9 zobrazuje dvojicu fotoaparátov, ktoré sú chránené jedným kusom skla. LED blesk získal kruhový tvar, no vytratil sa prvok laserového zaostrovania, ktorý sa objavil v predchádzajúcom úniku. Nezmenené ostalo len umiestnenie snímača odtlačkov prstov.

Huawei Mate 8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Huawei-Mate-9-real-image

Nová fotografia odhaľuje pozmenený dizajn zadnej strany

Zdroj úniku ďalej uvádza, že Mate 9-ka bude vybavená procesorom Kirin 960. Zostavu procesora tvoria štyri jadrá Cortex-A73 doplnené štvoricou Cortex-A53 jadier. Využitá je architektúra big.LITTLE. Grafickým čipom bude najnovší Mali-G71. Ostatné špecifikácie zahŕňajú 6-palcový 2K displej, 4 GB RAM a 64 GB vnútorného úložiska. Huawei Mate 9 by mal byť predstavený aj s nadstavbou EMUI 5.0 založenej na najnovšom Androide 7.0 Nougat. Detaily o cene a rozlíšení duálneho fotoaparátu zatiaľ nie sú známe.

TIP: V testoch GFXBench sa objavil Huawei Mate 9, unikli detailné špecifikácie

Snímka z predchádzajúceho úniku

Pôvodná snímka z predchádzajúceho úniku

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
100%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT technológie. Preto je u mňa prirodzený záujem o najnovšie novinky z mobilnej sféry. Nejde len o smartfóny, ale aj notebooky, nositeľnú elektroniku či virtuálnu realitu. Fanúšikom čínskych telefónov som sa stal po nástupe zariadenia INew V3 niekedy v roku 2013. Odvtedy ma čínsky trh neprestáva udivovať. Som rád, že sa pohľad na čínske produkty začal meniť a spoločnosť prestáva vnímať tieto zariadenia s obavami či výsmechom. Vo voľnom čase nepohrdnem dobrou knihou či edukatívnym dokumentom. Milujem šport akéhokoľvek druhu.