Nová fotografia duálneho fotoaparátu Huawei Mate 9. Spomína sa aj prítomnosť procesora Kirin 960

banner-p9Najnovšia snímka pripravovaného modelu Mate 9 od Huawei zobrazuje duálny fotoaparát zariadenia. V porovnaní s predchádzajúcim únikom sa zadná strana dočkala hneď niekoľkých zmien.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nová fotografia Huawei Mate 9 zobrazuje dvojicu fotoaparátov, ktoré sú chránené jedným kusom skla. LED blesk získal kruhový tvar, no vytratil sa prvok laserového zaostrovania, ktorý sa objavil v predchádzajúcom úniku. Nezmenené ostalo len umiestnenie snímača odtlačkov prstov.

Huawei Mate 8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Huawei-Mate-9-real-image

Nová fotografia odhaľuje pozmenený dizajn zadnej strany

Zdroj úniku ďalej uvádza, že Mate 9-ka bude vybavená procesorom Kirin 960. Zostavu procesora tvoria štyri jadrá Cortex-A73 doplnené štvoricou Cortex-A53 jadier. Využitá je architektúra big.LITTLE. Grafickým čipom bude najnovší Mali-G71. Ostatné špecifikácie zahŕňajú 6-palcový 2K displej, 4 GB RAM a 64 GB vnútorného úložiska. Huawei Mate 9 by mal byť predstavený aj s nadstavbou EMUI 5.0 založenej na najnovšom Androide 7.0 Nougat. Detaily o cene a rozlíšení duálneho fotoaparátu zatiaľ nie sú známe.

TIP: V testoch GFXBench sa objavil Huawei Mate 9, unikli detailné špecifikácie

Snímka z predchádzajúceho úniku

Pôvodná snímka z predchádzajúceho úniku

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
100%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]