Prvé reálne fotografie konštrukcie Huawei Mate 9

banner-mate-8September bude plný nových zariadení. Na konferencii IFA 2016 nemieni hrať druhé husle ani populárny čínsky výrobca Huawei. V ich podarenej vlajkovej lodi P9 sme mohli vidieť výsledky spolupráce so spoločnosťou Leica v podobe duálneho fotoaparátu. Pokračovania sa možno dočkáme aj v novom Huawei Mate 9.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Na populárnej čínskej sociálnej sieti Weibo sa objavili nové fotografie konštrukcie smartfónu, ktoré by mali patriť novému Huawei Mate 9. Konštrukcia prezrádza prítomnosť duálneho fotoaparátu s 12 MPx rozlíšením a optickou stabilizáciou obrazu. Dopĺňať ho bude dvojtónový LED blesk. Vedľa fotoaparátu si však môžeme všimnúť dva otvory. Druhý otvor môže byť použitý na automatické ostrenie pomocou laseru. Na novom zariadení je aj skener odtlačkov prstov, ktorý si našiel miesto pod fotoaparátom. Spodná hrana konštrukcie zase ukrýva dvojicu otvorov pre reproduktory a mikrofón, medzi ktorými sa nachádza USB Type-C port. Záhadou však ostáva nápis „FLOWDE“ na zadnej strane.

Huawei Mate 8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Nástupca modelu Mate 8 by mal taktiež podľa zdroja prísť s veľkým 5,9″ IPS-NEO displejom s FullHD rozlíšením, ktorý bude krytý odolným sklom Gorilla Glass 4. Prívlastok NEO má za úlohu lepšie podanie čiernej farby pri pozorovaní z rôznych uhlov v porovnaní s obyčajným IPS panelom. Táto technológia bola vyvinutá spoločnosťou JDI. Zariadenie bude poháňať čipset Kirin 960 doplnený o 4 GB RAM pri verzii so 64 GB internou pamäťou alebo 6 GB RAM pri 128 GB verzii. Smartfón príde v štyroch farbách, a to zlatej, striebornej, sivej a hnedej. Predstavenie nového Huawei Mate 9 by sme mohli vidieť na konferencii IFA 2016 v Berlíne.

TIP: V testoch GFXBench sa objavil Huawei Mate 9, unikli detailné špecifikácie

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
50%
Neznášam to
17%
O autorovi
Tobiáš Bakoš
Som študent strednej priemyselnej školy v Dubnici. O operačný systém Android som sa začal zaujímať v okamihu, keď som s ním prišiel do kontaktu v mojom prvom smartfóne. Kúpou Xiaomi Mi3 som začal venovať pozornosť aj čínskym značkám smartfónov. Vo voľnom čase rád počúvam hudbu alebo čítam knihy.