V priebehu minulého roka ohlásila vstup na slovenský trh nová mobilná banka. 365 bank bude pre klientov poskytovať služby prostredníctvom smartfónovej aplikácie, ktorá práve prebieha beta testovaním. Do testovania sme sa už zapojili aj my a čoskoro ti prinesieme recenziu na nové mobilné bankovanie. Používatelia, ktorí sa zapoja do testovania majú možnosť získať niekoľko benefitov.

365.bank spustila beta prevádzku s cieľom vybudovať banku okolo klienta. Preto v máji tohto roka sprístupnila svoju mobilnú aplikáciu prvým 365 ženám a 365 mužom, ktorí prejavili záujem o testovanie novovznikajúcej mobilnej banky. V týchto dňoch naberá nových klientov, ktorí sa ešte pred ostrým štartom banky pre celú verejnosť chcú takisto aktívne podieľať na jej vzniku.

Súčasní beta testeri dostávajú možnosť pozývať svojich známych a ďalších záujemcov o vyskúšanie novinky na trhu. Keď sa súčasným klientom podarí z 30 takto pozvaných ľudí získať 10 klientov, ktorí spravia aspoň jednu transakciu kartou, získajú za to benefit Samsung Galaxy A5. Odmena však neminie ani tých, ktorí sa takto zapoja do bety. Za testovanie aplikácie si budú môcť vybrať jeden z ponuky benefitov podľa vlastného výberu.

Ak sa niekto nedostane k pozvánke cez svojich priateľov, najjednoduchší spôsob ako ju získa je na webe banky.

Čo je súčasťou bety 365.bank?
  • Založenie a spravovanie účtu zdarma:

V 365 si stiahneš appku, zmluvy podpíšeš priamo v nej (teda žiaden retro kuriér) a účet si založíš napr. na káve, potrebuješ len občiansky a na pár klikov to máš. K účtu v 365 dostaneš zadarmo debetku a platiť môžeš aj mobilom cez Google Pay. Vedenie účtu bez poplatku.

  • Inteligentné zobrazovanie zostatku:

Appka zohľadňuje všetky tvoje plánované výdavky a predvída výšku inkasa (na základe predošlých platieb) do dňa, kedy ti príde ďalšia výplata . Informuje ťa o tom, koľko reálne môžeš minúť, nie koľko máš peňazí

  • Možnosť zablokovať a odblokovať kartu priamo v appke

Ak náhodou stratíš svoju platobnú kartu, v 365 appke kartu zablokuješ na pár klikov. Ak ju neskôr nájdeš, môžeš ju hneď rovnako ľahko odblokovať a používať ďalej. Rovnako ľahko si na nej nastavíš aj limity. Ak cestuješ do zahraničia a chceš zablokovať napríklad výbery z bankomatov, aj to vybavíš rýchlo v aplikácii.

  • Inteligentné sporenie

V 365 môžeš mať až 50 rôznych sporení. Všetky si pomenuješ a máš prehľad na čo si sporíš, koľko a kedy dosiahneš cieľovú sumu. Peniaze sa ti úročia a môžeš si zo sporenia kedykoľvek vybrať/poslať na účet a nič ťa to nebude stáť.

  • Ďalšie funkcie v aplikácii

– odmeňovací program založený na princípe cardlinked marketingu
– prihlásenie do appky odtlačkom prsta a cez Face ID
– trvalé príkazy a inkasá
– autorizácia pomocou emodži, tzv. PIE kód
– „smart pole“ s fulltextovým vyhľadávaním
– push notifikácie po každej platbe
– nastavenie oslovenia v appke a výber tykania alebo vykania
– BetaLab na oznamovanie nápadov od testerov

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom