Ice Universe je asi najznámejšou osobnosťou Samsung zariadení, ak sa bavíme o úniku informácií. Jeho predikcie sú často veľmi presné. Pozri sa, ako bude podľa neho vyzerať Samsung Galaxy Note 10.

Doteraz všetci predpokladali, že nová generácia Note 10 sa bude niesť v duchu už predstavených Galaxy S10 modelov. Ich nové Infinity displeje vyzerajú veľmi dobre, a tak mali udať trend aj pre sériu Note.

Podľa Ice Universe bude nová Note 10-ka „dokonale symetrická“. To už tak trocha naznačuje, že na smartfóne pravdepodobne neuvidíme dieru na kameru v pravom rohu.

Tá by mala byť v strede horného okraja, ale nie je ani vylúčené, že vďaka novému Infinity displeju bude úplne schovaná pod ním. Každopádne, obidve riešenia prinesú značný nárast displeja, čo je pri tomto smartfóne kľúčové.

Silnejšia batéria, rýchlejšie nabíjanie

Ako informuje portál BGR, podľa potvrdených informácií by mal Note 10 Pro dostať 4500 mAh batériu, teda rovnakú ako v prípade Galaxy S10 5G verzii. V Note 10 ju však budeš môcť nabíjať s výkonom až 25 W, pričom Galaxy S10 5G disponuje len 18 W nabíjaním. Na základe týchto informácií sa teda predpokladá, že tento rok uvidíme celkovo až 4 verzie Galaxy Note 10. Očakávame Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10 Pro, každý v 4G aj v 5G verzii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP