Na blížiacom sa podujatí MWC by sme mali byť svedkami predstavenia nasledujúcej vlajkovej lodi spoločnosti Nokia. Model Nokia 9 teda ešte oficiálne nepoznáme ale špekulovať sa už začína o jeho nástupcovi, Nokii 10.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Pätica fotoaparátov?

Spoločnosť HDM Global, ktorá predáva zariadenia legendárnej značky zažíva dobré obdobie. V poslednom kvartáli 2017 výrobca predal viac zariadení než firmy ako HTC, OnePlus či Google a jeho smarfóny začínajú pútať čoraz viac pozornosti. Rendery údajného smartfónu Nokie, zostavené na základe špekulácií, majú teraz na svedomí dizajnéri zo skupiny TechConfigurations a dočkať by sme sa mohli poriadne nezvyčajných špecifikácií.

Čo by teda Nokia 10 mohla priniesť nájdeš v priloženej galérii:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
100%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]